+370 5 2726727
Susiekite su mumis

Cheminių produktų kūrimas, pakavimas, perpakavimas

Bendrovė „MKDS REPACKING" yra patikimas jūsų verslo partneris. Mes siūlome gamybą pagal kliento individualų užsakymą/gamybą pagal sutartį, gatavų ir tarpinių skystų bei birių produktų maišymą ir pakavimą.
Bendrovės „MKDS REPACKING" techniniai ir aukštesniosios grandies gamybos darbuotojai dirba su jumis tiesiogiai, kad galėtų įvertinti projektus ir pasiūlyti ekonomiškai naudingus gamybos užsakomųjų paslaugų sprendimus. Vietoje pasirašomose konfidencialumo sutartyse apibrėžiamos abipusio ir atviro dialogo sąlygos, užtikrinančios greitą gamybos ciklą - nuo laboratorijos darbų iki gamybos apimčių padidinimo.

Projekto kaina priklauso nuo darbo pobūdžio ir apimties, tačiau įvairūs variantai apskaičiuojami pagal laiką ir medžiagas, remiantis fiksuotu mokesčiu arba kaina eurais už vienetą. Gamybos, mokslinių tyrimų ir kokybės užtikrinimo bei kontrolės laboratorijoje dirba ir pagalbą teikia kvalifikuoti chemikai.

Gamybos pagal kliento individualų užsakymą paslaugos sutaupo jums kapitalo investicijas, kurių reikėtų norint gamintis produktus patiems. Jūs sutaupote ir vietos, nes visi įrenginiai yra pas mus. Greitas darbų ciklas ir iš anksto numatomos išlaidos - taip pat papildoma nauda.

Interneto svetainės nuoroda: www.mkdsrepacking.com