+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
ATAKA SHOT aerozolinis insekticidas, 150 ml
ATAKA SHOT aerozolinis insekticidas, 150 ml

ATAKA SHOT aerozolinis insekticidas, 150 ml

Prekės kodas: 3005749
Vnt. kaina:7,09 €

Insekticidas skirtas patalpose naikinti skraidančius (musėms, uodams, skraidančioms kandims ir kt.) ir ropojančius (tarakonams, skruzdėlėms, blusoms, patalinėms blakėms ir kt.) vabzdžius.

Naudojimo instrukcijos


ATAKA SHOT aerozolinis insekticidas skirtas skraidantiems (musėms, uodams, skraidančioms kandims ir kt.) ir ropojantiems (tarakonams, skruzdėlėms, blusoms, patalinėms blakėms ir kt.) vabzdžiams naikinti visuomeninės (viešbučiai, ligoninės, biurai ir kt.), gyvenamosios ir ūkinės paskirties patalpose. 

Aerozolis turi automatinę išpurškimo funkciją, tereikia vieno paspaudimo.


NAUDOJIMAS

  • Įvertinkite kiek aerozolio reikės apdoroti norimo tūrio patalpai. 
  • Patalpose neturi likti žmonių ir gyvūnų (įskaitant žuvis akvariumuose). Daiktus, kurie gali liestis su maisto produktais, uždenkite. 
  • Apdorojamas patalpas kiek įmanoma labiau užsandarinkite –  uždarykite langus, orlaides ir pan. ir padėkite ATAKA SHOT indelį statmenai, geriausiai centre.
  • Iki galo nuspauskite dozatorių ir Išeikite iš patalpos sandariai uždarydami duris.
  • Po maždaug 2 valandų atidarykite patalpos duris, langus ir išvėdinkite. Jei reikia, pakartokite procedūrą. 


Norma: vienas aerozolinis indelis 45-75 m3 patalpai. Jeigu tūris didesnis, panaudokite daugiau indelių. Pakartokite apdorojimą jei yra būtinybė. Naudoti gerai vėdinamoje vietoje. Purškimo metu nenukreipkite purkštuko į žmones.


Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.