+370 5 2726727
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
AURA ERKĖMS - ant odos tepamas repelentas nuo erkių, 30 ml

AURA ERKĖMS - ant odos tepamas repelentas nuo erkių, 30 ml

Prekės kodas: 3005576

Malonaus kvapo gelis nuo erkių, suteikiantis 4 valandų 100% apsaugą. 


Naudojimo instrukcijos

Aura erkėms efektyvumas yra įrodytas gausiais moksliniais tyrimais bei patvirtintas tokių pripažintų organizacijųkaip WHO (Pasaulio sveikatos organizacija), US EPA (JAV Aplinkos apsaugos agentūra) ar ECHA (Europos cheminių medžiagų agentūra).

Kraujasiurbių erkių įsisiurbimas yra ne tik psichologiškai nemalonus potyris bet ir sukelia užsikrėtimo pavojingomis žmogui ligomis - erkiniu encefalitu, Laimo liga, babezioze, tuliaremija, endoplazmoze - riziką. Todėl erkės įsisiurbimo prevencija yra pirminė ir svarbiausia užduotis. Su šia užduotimi kuo puikiausiai susidoroti pavyks su Aura erkėms pagalba. Repelento Aura erkėms veiksmingumas moksliniais duomenimis patvirtintas prieš tokias erkių rūšis:

  • miškinę (Ixodes ricinus),

  • taiginę (Ixodes persulcatus),

  • elninę (Ixodes scapularis) (paplitusi Š. Amerikoje).


PRIVALUMAI

  • Aura erkėms gelis pasižymi ilgalaikiu poveikiu - paskutiniųjų tyrimų rezultatai parodė, kad vieną kartą panaudojus produktą, užtikrinama net 4 valandų apsauga.

  • Repelentas pasižymi stabilumu net ir ekstremaliomis oro sąlygomis dėl ypatingos cheminės struktūros Aura erkėms nenusiplaus dėl lietaus, per greitai neišgaruos dideliame karštyje, išliks veiksmingas net jei gausiai prakaituojama.

  • Aura erkėms dėl ypatingos sudėties nesukelia nemalonių odos pojūčių.

  • Aura erkėms ypatinga gelinė forma reikšmingai pailgina repelento veikimo trukmę ir užtikrina racionalų naudojimą. Naudojant aerozolinius repelentus, nemaža dalis tiesiog išpurškiama į orą, produktas naudojamas neefektyviai. Aerozolinės formos repelentai pasižymi didesniu lakumu, todėl jų veiksmingumo laikotarpis sutrumpėja. Naudodami Aura erkėms nė vieno lašo neišeikvosite veltui ir būsite patikimai apsaugoti nuo šiurpą keliančių erkių ilgą laiką.

 

NAUDOJIMAS

Repelentą dozatoriaus pagalba išspausti ant rankų, tada patepti veidą, kaklą ir kitas atviras odos vietas.

ĮSPĖJIMAS: biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.