+370 5 2726727
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Gusto, moliuskocidas, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt.)
Gusto, moliuskocidas, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt.)

Gusto, moliuskocidas, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt.)

Prekės kodas: 3005624

Moliuskocidas sraigių, šliužų naikinimui.

Nurodyta kaina vienos 500 g pakuotės. MAXI pakuotėje yra 20 vnt. pakuočių po 500 g.


Naudojimo instrukcijos


Gusto - kontaktinis moliuskocidas, skirtas apsaugoti sodininkystės augalus nuo šliužų  braškėse, bulvėse, morkose, burokėliuose, salieruose, svogūnuose, svogūnuose, česnakuose, pomidoruose, baklažanuose, žiediniuose ir gūžiniuose kopūstuose, salotose, špinatuose, kituose salotiniuose augaluose, šviežiuose prieskoniniuose augaluose, šparaginėse pupelėse, žirniuose, pupelėse, dekoratyviniuose augaluose.

Veiklioji medžiaga: metaldehidas 30 g/kg (3% w/w).

 

VEIKIMAS

Gusto veiklioji medžiaga, metaldehidas veikia kontaktiškai patekęs į kenkėjų skrandį. Šliužai absorbavę metaldehidą, pradeda dideliu kiekiu išskirti gleives, o tai sukelia dehidrataciją - organizmo vandens praradimą, dėl ko sutrinka organizmo gyvybinė veikla. Be to, veikiant metaldehidui, sutrinka odos apsauga, judėjimo bei virškinimo funkcijos, kadangi šie procesai tiesiogiai priklauso nuo tinkamo gleivių formavimosi. Poveikio nesumažina aplinkos drėgmė. 

 

NAUDOJIMAS

Pastebėjus lauke kenkėjus ar jų pažeidimus ant augalų. Esant dideliam kenkėjų paplitimui naudokite pakartotinai po 7-14 dienų.

Naudojimo norma: 60 g produkto vienam arui (100 m2).

Didžiausias panaudojimų skaičius: 2

 Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.