+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
CHAMPION 50 WG  Profesionaliems naudotojams

CHAMPION 50 WG Profesionaliems naudotojams

Užsakyti galite telefonu  8 52 726727 arba e-paštu mkds@mkds.lt

CHAMPION 50 WG

FUNGICIDAS

Veiklioji medžiaga: vario hidroksidas 500 g/kg. Vandenyje dispersiškos granulės.

Champion 50 WG - naudojamas profilaktiškai apsaugoti, obelis ir kriaušes, bulves, nuo grybinių ligų.

Skirtas profesionaliajam naudojimui.

MAIŠYMAS

Negalima maišyti su preparatais, turinčiais alyvos ar pasižyminčiais stipriomis šarminėmis savybėmis (pvz. Bordo skystis). Dėl maišymo su kitais augalų apsaugos produktais kreiptis į registracijos savininko atstovus.

TIRPALO PARUOŠIMAS

Specialiame inde preparatą išmaišyti su trupučiu vandens. Į purkštuvą su puse kiekio vandens įjungus maišyklę per sietą pilti gautą suspensiją. Po to supilti likusį vandenį. Purškimo metu maišyklė turi būti įjungta. Jei purkštuvas neturi hidraulinės maišyklės, tirpalą maišyti mechaniškai.

NAUDOJIMO APRIBOJIMAI

Augalų apsaugos produktų nenaudoti, kai oro temperatūra yra aukštesnė nei 25º C arba vėjo greitis yra didesnis nei 3 m/s. Augalų apsaugos produktų naudotojai privalo žemės sklypą apdoroti tokiu būdu, kad būtų išvengta tirpalo dulksnos patekimo į gretimus žemės sklypus ir į gyvenamųjų bei negyvenamųjų pastatų teritorijas.

ATSPARUMAS

Produkto veiklioji medžiaga varis pagal veikimo pobūdį priklauso kontaktiniams fungicidams, kurie suardo įvairius patogeninės ląstelės baltymus (FRAC kodas M1). Neatmetama galimybė, kad naudojant produktą gali išsivystyti atsparios patogeninių grybų rasės, ko pasekoje efektyvumas gali sumažėti. Siekiant sumažinti atsparumo atsiradimo riziką, Champion 50 WG būtina naudoti pagal rekomendacijas, t.y. nuo rekomenduojamų ligų, nurodytu purškimo laiku, naudojant registruotas normas. Nenaudokite mažesnės normos ir nepurkškite daugiau kartų nei nurodyta etiketėje. Champion 50 WG naudokite programoje su kitą veikimo pobūdį turinčiais fungicidais ir tik profilaktiškai. Skirtingai veikiančių fungicidų naudojimas mišiniuose ar pakaitomis mažina atsparių grybų rasių susidarymo riziką.

Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.