+370 5 2726727
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Ouragan with system 4, 100 ml, herbicidas

Ouragan with system 4, 100 ml, herbicidas

Prekės kodas: 3005570

Plataus poveikio sisteminis herbicidas, kuris visiškai sunaikina vegetuojančius augalus ir jų šaknų sistemą.


Naudojimo instrukcijos


Herbicidas.

Veiklioji medžiaga: glifosatas -360 g/l

Vandens tirpalas.

Ouragan with system 4 - sisteminis herbicidas, skirtas naikinti vienmetes ir daugiametes, dviskiltes ir vienaskiltes piktžoles plotuose, skirtuose kitų metų augalams auginti, vaismedžių pomedžiuose, bulvėse iki sudygimo, grikiuose iki sėjos.

Skirtas individualiam naudojimui.


VEIKIMAS

Ouragan with system 4 - plataus poveikio sisteminis herbicidas, kuris visiškai sunaikina vegetuojančius augalus ir jų šaknų sistemą. Preparatas tolygiai pasiskirsto ant augalų lapų ir stiebų paviršiaus, prasiskverbia pro ląstelių sieneles ir sustabdo piktžolių augimą. Piktžolės greitai žūsta ir neatželia.


NAUDOJIMAS

Žemės ūkio augalai

Naudojimas

 

Produkto norma: ml/10 l vandens

Plotai, skirti kitų metų augalams auginti

Purškiamos aktyviai augančios piktžolės po derliaus nuėmimo: varpučiui esant   10-20 cm aukščio, usnims ir kitoms daugiametėms plačialapėms piktžolėms - skrotelės stadijos. Naikina vienmetes ir daugiametes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles. Didžiausias purškimų skaičius - 1.

150 -200 ml apdorojant 500 m²

Vaismedžių pomedžiai

Purškiamos aktyviai augančios piktžolės pavasarį, vasarą arba rudenį. PASTABA. Purškiant saugoti, kad herbicidas nepatektų ant vaismedžių ir uogakrūmių žaliųjų dalių. Naikina vienmetes ir daugiametes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles. Didžiausias purškimų skaičius - 1.

150 -200 ml apdorojant 500 m²

Grikiai iki sėjos

Purškiamos vegetuojančios piktžolės iki grikių sėjos. Naikina vienmetes ir daugiametes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles. Didžiausias purškimų skaičius - 1.

150 -200 ml apdorojant 500 m²

Bulvės iki sudygimo

Purškiama 2-3 dienos iki bulvių sudygimo. Naikina vienmetes ir daugiametes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles. Didžiausias purškimų skaičius - 1.

150 -200 ml apdorojant 500 m²

 

Optimaliausias laikas naikinti piktžoles, kai: palankios meteorologinės sąlygos t.y. šilta ir drėgna, piktžolės aktyviai auga ir turi pakankamą paviršių.

Piktžolių išsivystymo tarpsniai:

Vienmetės:

  • vienaskiltės - kai piktžolės turi daugiau kaip 2 lapelius arba yra ne mažesnės kaip 5 cm aukščio (geriausias poveikis , kai piktžolės  yra bamblėjimo stadijos pradžioje)
  • dviskiltės - kai piktžolės turi daugiau kaip 2 lapelius arba prieš žydėjimą.

Daugiametės:

  • vienaskiltės - kai piktžolės turi daugiau kaip 4-5 lapelius arba yra 10-20 cm aukščio.
  • dviskiltės - prieš žydėjimą arba žydint.


NEPURKŠKITE, JEIGU:

  • per artimiausias 6 valandas gali lyti,

  • naudojamas vanduo yra nešvarus,

  • vėjuota, sausa, pranešamos šalnos,

  • iškultivuotas laukas, susmulkintos piktžolių šaknys dar neatžėlusios.

PRIEŠ PURŠKIMĄ laukų nedirbti, nes piktžolės turi aktyviai augti, turėti pakankamą lapų paviršių.

PO PURŠKIMO, Jei yra daugiamečių piktžolių, lauką pradėti dirbti mažiausiai po 5 dienų.

TIRPALO PARUOŠIMAS. Pusę purkštuvo rezervuaro pripildykite vandeniu. Įjunkite maišytuvą. Reikiamą preparato kiekį išmaišyti nedideliame vandens kiekyje ir supilkite į purkštuvo talpą su vandeniu. Gerai išmaišykite, supilkite likusį vandens kiekį ir vėl gerai išmaišykite. Tris kartus išplaukite tuščią tarą, paplavas supilkite į purkštuvo talpą ir išpurkškite. Paruoštą tirpalą išpurkškite tą pačią dieną.


Koncentracijų skaičiuoklės

Tirpalo koncentracija išreiškiama procentine išraiška ir rodo tam tikros medžiagos (tirpinio) dalį tirpale. Ši dalis gali būti išreikšta mase (μg, mg, g, kg ir pan.) ar tūriu (μl, ml, l ir pan.). Koncentracijų skaičiuoklės padės apskaičiuoti reikiamą skysčio ar kietos medžiagos kiekį, ruošiant įvairius tirpalus.

Skaičiuoklė skirta patogiam augalų apsaugos ar kitokių produktų kiekio norimam tirpalo tūriui paruošti. Jos pagalba apskaičiuosite kiek reikės produkto ar tirpalo konkrečiam plotui apdoroti. Skaičiuoklės abiejose lygybės pusėse yra po 2 tuščius langelius skaitiklio (viršuje) ir vardiklio (apačioje) vietose. Į langelius įveskite trijų žinomų rodiklių skaitines reikšmes (tūrį, svorį, plotą ir pan.) ir vieną nežinomąjį (įrašyti x), kurį norite apskaičiuoti.

Apskaičiavimo formulė:formulė
g
L
s/t%
Išvalyti viskąApskaičiuoti

Apskaičiavimo formulė:formulė
g
g
s/s%
Išvalyti viskąApskaičiuoti

Apskaičiavimo formulė:formulė
L
L
t/t%
Išvalyti viskąApskaičiuoti

Kaip naudotis skaičiuoklėmis


Pasirinkite reikiamą skaičiuoklę atsižvelgiant į tai, kokio tipo tirpalą ruošite. Skaičiuoklė susideda iš trijų langelių. Į du iš jų įrašomos atitinkamos vertės, o vienas, kurį norima apskaičiuoti, paliekamas tuščias. Svarbu pasirinkti tinkamus mato vienetus, kuriais nurodomas atitinkamų tirpalo dalių kiekis.Pavyzdžiai:


Tirpinio svoris % (S/T): Nurodyta, kad rekomenduojama tam tikro miltelių pavidalo produkto koncentracija 2 %. Žinoma, kad reikalingas tirpalo kiekis – 15 l. Apskaičiuokite, kiek produkto reikia norimam tirpalo kiekiui gauti. Pasirinkite matavimo vienetus – tirpalo kiekio – litrai, o tirpinio – gramai. Į atitinkamus laukelius įrašykite reikšmes:visas tirpalo tūris – 15, koncentracija – 2. Spauskite apskaičiuoti ir gausite atsakymą – 300 g. Panašiai apskaičiuojami ir kiti dydžiai – tirpalo koncentracija ar tirpalo tūris.

Svoris % (S/S): Nurodyta, kad rekomenduojama tam tikro produkto koncentracija 2 %. Žinoma, kad reikalingas tirpalo kiekis – 5 kg. Apskaičiuokite, kiek produkto reikia norimam tirpalo kiekiui gauti. Pasirinkite matavimo vienetus – tirpalo kiekio – kilogramai, o tirpinio – gramai. Į atitinkamus laukelius įrašykite reikšmes – visas tirpalo svoris – 5, koncentracija – 2. Spauslite apskaičiuoti ir gausite atsakymą – 100 g. Panašiai apskaičiuojami ir kiti no dydžiai – tirpalo koncentracija ar tirpalo tūris.

Tirpinio tūris % (T/T): Nurodyta, kad rekomenduojama tam tikro produkto koncentracija 2 %. Žinoma, kad reikalingas tirpalo kiekis – 20 l. Apskaičiuotkite, kiek produkto reikia norimam tirpalo kiekiui gauti. Pasirinkite matavimo vienetus – tirpalo kiekio – litrai, o tirpinio – mililitrai. Į atitinkamus laukelius įrašykite reikšmės – visas tirpalo tūris – 20, koncentracija – 2. Spauskite apskaičiuoti ir gausite atsakymą – 400 ml. Panašiai apskaičiuojami ir kiti dydžiai – tirpalo koncentracija ar tirpalo tūris.Proporcijų skaičiuoklės pavyzdžiai:

a) darbinio tirpalo paruošimo norma yra 4 ml preparato 10 l vandens. Norima rasti, kiek produkto reikės, kad paruošti 50 l tirpalo. Į viršutinį langelį kairėje lygybės pusėje įrašykite 10 (tirpalo tūris), o dešinėje pusėje į viršutinį langelį – 4 (produkto kiekis). Kairėje pusėje į apatinį langelį įrašykite 50 (norimo paruošti tirpalo tūris), o dešinėje apačioje – x (norimas rasti produkto kiekis). Spauskite „apskaičiuoti nežinomąjį“ ir gausite atsakymą – 20 ml produkto

b) to paties produkto turimas kiekis yra 15 ml, norite apskaičiuoti, kiek vandens reikės paruošti darbiniam tirpalui. Į viršutinį langelį kairėje lygybės pusėje įrašykite 4 (rekomenduojama norma), o dešinėje pusėje į viršutinį langelį – 10 (vandens kiekis, maišomas su 4 ml produkto). Kairėje pusėje į apatinį langelį įrašykite 15 (produkto kiekis su kuriuo norima paruošti tirpalą), o dešinėje apačioje – x (norimas rasti reikalingo vandens kiekis). Sapuskite „apskaičiuoti nežinomąjį“ ir gausite atsakymą – 37,5 l tirpalo.

c) apskaičiuokite kokį plotą apdorosite turėdami tam tikrą kiekį produkto. Pvz.: reikia 20 ml produkto10 l darbinio tirpalo paruošimui, apdoroti 1 aro plotą. Norėdami apdoroti 5 arų plotą: į viršutinį langelį kairėje lygybės pusėje įrašykite 20 (rekomenduojama preparato norma), o dešinėje pusėje į viršutinį langelį – 1 (plotas, kuriam apdoroti reikalinga 20 ml preparato). Kairėje pusėje į apatinį langelį įrašykite x (norimas rasti preparato kiekis), o dešinėje apačioje – 5 (plotas, kurio apdorojimui norime apskaičiuoti reikiamą tirpalo kiekį). Spauskite „apskaičiuoti nežinomąjį“ ir gausite atsakymą – 100 ml preparato. Vandens kiekis, reikalingas darbinio tirpalo paruošimui, apskaičiuojamas kaip nurodyta b pavyzdyje.


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.