+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Patalinių blakių gaudyklė - KASETĖ BED BUG, 1 vnt.
Patalinių blakių gaudyklė - KASETĖ BED BUG, 1 vnt.Patalinių blakių gaudyklė - KASETĖ BED BUG, 1 vnt.Patalinių blakių gaudyklė - KASETĖ BED BUG, 1 vnt.

Patalinių blakių gaudyklė - KASETĖ BED BUG, 1 vnt.

Prekės kodas: 3005765
Vnt. kaina:6,59 €

Patalinių blakių gaudyklė žmogaus kūno kvapo pagrindu, naudojama blakių gaudymui ir kaip kontrolės priemonė lagaminuose kelionės metu.

Naudojimo instrukcijos


  • Sudėtyje nėra nuodų.
  • Puiki kontrolės priemonė kelionėje.
  • Tvirta, lengva, maža 7x4x0,5 cm.
  • Veikia net 6 mėnesius.


Magnet BED BUG gaudyklė pagaminta žmogaus kūno kvapo pagrindu. Patalinės blakės, jausdamos žmogaus kvapą, ropoja link gaudyklės, kur prilimpa ir žūsta. Gaudyklė geriausiai veikia, kai dedama į visus keturis lovos kampus, tarp čiužinio ir lovos rėmo. Magnet BED BUG gaudyklė užtikrina netoksišką patalinių blakių kontrolę iki 6 mėnesių. Gaudyklė keičiama dažniau, jei labai užsiteršia sugautom blakėm.


Blakėmis dažnai užsikrečiama keliaujant – jų parsivežama kartu su lagaminais. Viešbučiuose, lauko kavinėse, traukiniuose, autobusuose ar lėktuvuose esančios blakės užropoja ant žmogaus drabužių ir taip kartu grįžta į gyventojo namus. Blakės vis labiau plinta ir tampa iš esmės globalinės reikšmės problema. Magnet BED BUG gaudyklė gali būti naudojama kelionės metu kiekviename lagamine. Plastikinė gaudyklė nedidelė, nesudaranti papildomo svorio, iš patvaraus plastiko ir be skysto pavidalo medžiagų. Patalpinę gaudyklę lagamine užtikrinsite patalinių blakių kontrolę visos kelionės metu.


DĖMESIO! Pasiūloje yra panašių gaudyklių, tačiau neapsigaukite. Ši gaudyklė pagaminta Europoje ir yra itin veiksminga, kuo nepasižymi kinietiška produkcija.  


Patalinės blakės kūnas apie 4,5–6,5 mm ilgio, raudonai rudas. Jos labai greitai ropoja ir turi gerai išvystytą uoslę. Jas traukia žmogaus kūno kvapas. Patalinė blakė dieną slapstosi baldų plyšiuose, čiužinių klostėse, po tapetais, įvairiose sienų, lubų plyšiuose, tarp knygų. Tik labai išbadėjusios (gali badauti iki 6 mėnesių) puola žmogų dieną. Paprastai siurbia kraują naktį tamsoje. Įdūrimo vietoje iššoka stambus gumbas, jį niežti ir skauda. Blakė į žaizdelę įleidžia savo seilių, turinčių erzinančių ir kraują konservuojančių savybių, neleidžiančių jam krešėti.


Patelė deda apie 150–345 baltų kiaušinėlių tose vietose, kur dieną slepiasi. Gemalas vystosi nuo 10 iki 30 dienų. Vystymuisi įtakos turi temperatūra. Lervos panašios į suaugusias blakes, tik mažesnės, vystosi 30–90 dienų, augdamos 4 kartus neriasi. Prieš nėrimąsi jos turi prisisiurbti kraujo, kitaip nustoja augti ir nertis. Suaugusios blakės gyvena iki 18 mėnesių. Žemesnė nei 13 laipsnių temperatūra blakėms pavojinga, todėl jos nustoja vystytis, o kiaušinėliai ir jaunos nimfos žūva.Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.