+370 5 2726727
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
POLECI FORTE insekticidas nuo kenkėjų, 100 ml

POLECI FORTE insekticidas nuo kenkėjų, 100 ml

Prekės kodas: 3005796

Insekticidas lauko, sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų apsaugai nuo kenkėjų.

Skirtas tik profesionalams!

Norėdami įsigyti kreipkitės telefonu 8 52 726727 arba e-paštu info@mkds.lt

Naudojimo instrukcijos


INSEKTICIDAS

Veiklioji medžiaga: deltametrinas 50 g/l (4,81 %).

Produkto forma: vandens emulsija.

Sintetinių piretroidų cheminės grupės kontaktinio ir vidinio veikimo insekticidas, skirtas lauko, sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų apsaugai nuo kenkėjų.

Skirtas profesionaliajam naudojimui.


NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS


POLECI FORTE yra sintetinių piretroidų cheminės grupės insekticidas, kontaktinio ir vidinio (veikia per virškinimo organus) veikimo. Veiklioji medžiaga veikia ardydama kenkėjų nervų sistemą.

Insekticido efektyvumas priklauso nuo panaudotos normos arba tirpalo koncentracijos. Insekticidas pasižymi tokiu poveikiu:

  • staigiu efektu, kai insekticido poveikis kenkėjams pasireiškia per keletą minučių;
  • maitinimosi instinkto praradimu. Tai apsaugo augalus nuo pažeidimų, nes kenkėjai daugiau nebesimaitina augalų dalimis, o pasišalina arba žūsta nuo bado.
  • trumpalaikiu atbaidančiu (repelentiniu) poveikiu.


PANAUDOJIMO LAIKAS IR NORMOS

POLECI FORTE naudojamas pasirodžius pirmiesiems kenkėjams arba pastebėjus pirmuosius pažeidimus ant augalų.

Rekomenduojamas vandens kiekis lauko augalams 200- 400 l/ha,

daržo, sodo, dekoratyviniams augalams 500-1000 l/ha.

Lietus praėjus 1 val. po purškimo neturi neigiamos įtakos produkto veikimui.


PASTABOS

  • Žydinčių augalų plotus (net jei juose žydi piktžolės), o taip pat plotus esančius netoli žydinčių augalų, purkšti vakare, pasibaigus bičių skraidymui arba labai anksti ryte (nuo 21.00 iki 4.00 val.). 
  • Būtina ne vėliau kaip prieš 2 kalendorines dienas apie planuojamą purškimą paskelbti Paraiškų priėmimo informacinėje sistemoje. 
  • Nepurkšti šlapių augalų. Purškiant svarbu tolygiai padengti tirpalu visą augalo paviršių. 
  • Produktas geriausiai veikia, kai temperatūra yra žemesnė nei 20ºC. Jei dieną temperatūra yra 
  • Aukštesnė, tai rekomenduojama purkšti ryte arba vakare. 
  • Naudojant POLECI FORTE dekoratyviniuose augaluose, pirmiausiai rekomenduojama išbandyti mažame plotelyje ir įvertinti augalų jautrumą insekticidui. 


ATSPARUMO IŠSIVYSTYMO MAŽINIMO PRIEMONĖS 

Neatmetama galimybė, kad gali išsivystyti rapsinių žiedinukų ir koloradų vabalų atsparumas piretroidų cheminės grupės produktams, tame tarpe ir POLECI FORTE, todėl gali sumažėti insekticido efektyvumas. Insekticidą POLECI FORTE būtina naudoti pagal rekomendacijas t.y. nuo rekomenduojamų kenkėjų, nurodytu purškimo laiku, naudojant registruotas normas, neviršyti purškimų skaičiaus. Nenaudoti mažesnės normos nei nurodyta etiketėje. Nepurkšti profilaktiškai, purkšti tik pasirodžius kenkėjams. Jei įmanoma, naudoti sistemoje su kitų cheminių grupių insekticidais.


TIRPALO PARUOŠIMAS 

Į purkštuvo talpą supilti pusę purškimui skirto vandens, įjungti maišyklę, tuomet supilti tiksliai pamatuotą produkto kiekį. Gerai išmaišyti ir supilti likusį reikiamą kiekį vandens. Jei purkštuvas be hidraulinio maišytuvo, tirpalą išmaišyti mechaniškai. Paruoštas tirpalas turi būti išpurkštas nedelsiant. Purškimo ar trumpų pertraukėlių metu maišyklė turi būti įjungta. Po darbo purkštuvą ir jo sudedamąsias dalis kruopščiai išplauti švariu vandeniu. 


NAUDOJIMO APRIBOJIMAI 

Augalų apsaugos produktų nenaudoti, kai oro temperatūra yra aukštesnė nei 25º C arba vėjo greitis yra didesnis nei 3 m/s. 

Augalų apsaugos produktų naudotojai privalo žemės sklypą apdoroti tokiu būdu, kad būtų išvengta tirpalo dulksnos patekimo į gretimus žemės sklypus ir į gyvenamųjų bei negyvenamųjų pastatų teritorijas. Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.