+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
REcharge augalų priežiūrai, 250g

REcharge augalų priežiūrai, 250g

Prekės kodas: 1080616
Vnt. kaina:9,89 €

Inovatyvus produktas, kurio sudėtyje yra naudingieji dirvožemio mikroorganizmai, gerinantys augalų augimą, derlingumą, atsparumą nepalankioms aplinkos sąlygoms bei kenksmingiems organizmams.

Naudojimo instrukcijos


REcharge yra inovatyvus produktas, sudėtyje turintis platų spektrą įvairių naudingų dirvožemio mikroorganizmų. REcharge natūraliu būdu sustiprina augalus dėl ko jie tampa tvirtesni ir atsparesni nepalankioms aplinkos sąlygoms bei kenksmingiems organizmams. Tai padeda apsaugoti pasėlius ekologiškiau ir ekonomiškiau, panaudojant pačios gamtos sukurtus ginklus – praturtinant dirvožemį tais pačiais naudingais mikroorganizmais, kuriuos gamta naudoja pusiausvyrai palaikyti. REcharge sudėtyje yra natūralūs gyvi mikroorganizmai, kurie gali augti ir daugintis dirvožemyje. Aktyvavus mikroorganizmus šaknų rizosferoje, taip pat pagerinamas dirvožemyje esančių maisto medžiagų prieinamumas ir įsisavinimas. Augalai geriau apsirūpina vitaminais, mineralais, amino rūgštimis, aktyvuojama hormonų sintezė, atkuriama natūrali augalų imuninė sistema, dėl ko padidėja augalų produktyvumas. 


SUDĖTIS

Grybelis Metarhisium anisopliae var. anisopliae (šis grybelis natūraliai randamas dirvožemyje, visame pasaulyje).


NAUDOJIMAS

Augalai - bulvės, pomidorai, agurkai, morkos, svogūnai, česnakai, baklažanai, paprikos ir įvairios kitos daržovės, žirniai, pupos, javai, kukurūzai, kryžmažiedžiai augalai, vaismedžiai, uogakrūmiai, vynuogės, braškės ir kt. 


NORMA

  • 1,0 – 1,5 kg/ha produkto gerai sumaišyti su 500 – 1000 litrų vandens. 
  • 250 g produkto skirta apdoroti nuo 17 iki 25 arų auginamų augalų ploto, priklausomai nuo naudojamo produkto koncentracijos. 17 a plotui produktą sumaišyti su 85 litr. vandens, o 25 a - su 125 litr. vandens. 


NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS

Produktą rekomenduojama naudoti keletą kartų augalų vegetacijos metu:

  • pirmą kartą augalų sėjos arba sodinimo metu,
  • antrą kartą - praėjus 30 dienų po sėjos ar sodinimo ant šaknų zonos.


Po REcharge panaudojimo rekomenduojama drėkinti dirvą.

Bulvių sodinimo metu REcharge galima naudoti tiesiogiai užpurškiant ant gumbų ir maišant jį ir su mažesniu kiekiu vandens (pvz. 100 ltr.)

Gali būti naudojamas per laistymo ar dirvožemio drėkinimo sistemas. 

Pagamintą produkto mišinį rekomenduojama sunaudoti iš karto po jo paruošimo.

Nenaudoti kartu ir nemaišyti su fungicidais! Prieš naudojimą gerai išplauti purkštuvą tam, kad išvengti nepageidaujamo šalutinio poveikio ir galimo produkto užteršimo. 


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.