+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
SARS-CoV-2 antigenų greitojo testo rinkinys, 1 vnt
SARS-CoV-2 antigenų greitojo testo rinkinys, 1 vnt

SARS-CoV-2 antigenų greitojo testo rinkinys, 1 vnt

Prekės kodas: 1080762
Vnt. kaina:2,99 €

Kokybiškas testas skirtas nustatyti ar šiuo metu sergama Sars Covid 19 virusu. Tai patikimi, kokybės sertifikatus turintys ir labai lengvai atliekami greitieji testai. Kliniškai įrodytas patikimumas siekia 99%.

Naudojimo instrukcijos


Kokybiškas testas skirtas atlikti ūminės infekcijos metu per 7 dienas po simptomų pasireiškimo, jei įtariama SARS-CoV-2. Teigiamas testo rezultatas reiškia tik tai, kad mėginyje buvo nustatytas SARS-CoV-2 N-baltymo antigenas. Testas negali būti naudojamas kaip pagrindas diagnozei nustatyti ar SARS-CoV-2 sukeltos pneumonijos atmetimui. Užsikrėtimo būsena turėtų būti įvertinta derinant kelis papildomus metodus (nukleino rūgščių nustatymo arba tomografijos metodus). Visa diagnostinė informacija turėtų būti įvertinta atsižvelgiant į anamnezę ir kontakto istoriją. Neigiamas testo rezultatas neatmeta SARS-CoV-2 infekcijos ir negali būti naudojamas kaip vienintelis gydymo ir pacientų valdymo sprendimų pagrindas. Nepriklausomai nuo rezultato, testo rezultatas turėtų būti patvirtintas nustatant nukleino rūgštis.


Testo rinkinyje yra šie komponentai:

  • Testo reagento kasetė padengta dengtais pelės-anti-koronaviruso monokloniniais antikūnais, taip pat pelės-anti-koronaviruso monokloniniais antikūnais (kietąja faze) ir nitroceliuliozės membrana, dengta ožkos anti-pelės IgG polikloniniais antikūnais, vandenį absorbuojančia medžiaga, PVC korpusas.
  • Mėgintuvėlis su ekstrakto buferiu: sudėtyje yra fosfato, 0,1% paviršiaus aktyviosios medžiagos, konservanto ir kt.
  • Vienkartinis plastikinis tamponas su absorbuojančiu antgaliu nosies sekrecijai surinkti. 
  • Priemonės, kurios reikalingos tyrimui, bet neįeina į pakuotę – laikmatis.
  • Negalima imti komponentų iš kitų testavimo rinkinių, turinčių skirtingus partijų numerius. 


Mėginius galima paimti vienu iš dviejų būdų:


Nosiaryklės tepinėlis

     1. Švelniai laikykite testuojamo asmens galvą ir pakreipkite ją 70° atgal.

 2. Įkiškite tamponą į šnervę ir švelniai nukreipkite ją į apatinę nosies ertmę. Nejudinkite tampono staigiais judesiais, kad išvengtumėte sužalojimų ir kraujavimo.

3. Kai galiukas pasiekia nosiaryklės zonos galą, vieną kartą pasukite tamponą. Pakartotinai pasukite penkis kartus – tarp kiekvieno pasukimo šiek tiek luktelėkite, kad išvengtumėte nevalingo kosulio. Ištraukite tamponą ir tuo pačiu tamponu pakartokite procesą kitoje šnervėje.


Nosies ertmės tepinėlis

1. Naudodami rinkinyje esantį vienkartinį tamponą, atsargiai įkiškite tamponą į vieną paciento šnervę. Tampono galiuką reikia įkišti iki 2–4 cm, kol bus pasiektas pasipriešinimas.

2. 5 kartus sukite tamponą palei gleivinę šnervės viduje, kad tikrai surinktumėte ir gleives, ir ląsteles.

3. Naudodami tą patį tamponą, pakartokite šį procesą kitoje šnervėje, kad įsitikintumėte, jog iš abiejų nosies ertmių surenkamas tinkamas mėginys, ir ištraukite tamponą iš nosies ertmės.


Mėginio paruošimas
Mėginys turėtų būti nedelsiant apdorojamas pateiktu mėgintuvėliu ir jame esančiu ekstrahavimo buferiu.
Jei mėginio negalima apdoroti iš karto, tamponą galima laikyti sausame, sterilizuotame mėginių ėmimo mėgintuvėlyje. Jis gali būti laikomas 1 valandą 2-8°C temperatūroje ir ilgą laiką -70°C temperatūroje.

Testavimo procedūra

Prieš pradėdami testą atidžiai perskaitykite naudojimo instrukcijas ir griežtai laikykitės nurodymų.

  • Panardinkite tampono mėginį į mėginio mėgintuvėlio buferinį tirpalą. Įsitikinkite, ar tampono galiukas yra visiškai padengtas skysčiu. Kelis kartus pasukite tamponą ir švelniai prispauskite prie mėgintuvėlio sienos. Išimkite tamponą ir sandariai uždarykite mėgintuvėlį.
  • Išimkite testo reagento kasetę iš pakuotės ir padėkite ją ant lygaus paviršiaus. Prieš naudodami kasetę palaukite, kol ji pasieks kambario temperatūrą.
  • Į mėginio mėgintuvėlį įpilkite 3-4 lašus (apie 80 μl) anksčiau paruošto mėginio tirpalo tiesiai į testo kasetės ertmę.
  • Palikite testo kasetę kambario temperatūroje maždaug 15–20 minučių. Jei testo rezultatas neišryškėja ilgiau nei 30 minučių, gautas rezultatas yra neteisingas.


Rezultatų paaiškinimas

Teigiamas:

Dvi raudonos linijos – ir testavimo srities (T) ir kokybės kontrolės srities (C) linijos yra spalvotos.

Neigiamas:

Tik viena raudona linija – spalvota kokybės kontrolės srities (C) linija.

Klaidingas:

Kokybės kontrolės srities (C) linija nepasirodo. Testas neteisingas ir turi būti pakartotas.


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.