+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
ANTIGENŲ TESTAS IŠ NOSIES, COVID19 SINGCLEAN IVD
ANTIGENŲ TESTAS IŠ NOSIES, COVID19 SINGCLEAN IVD

ANTIGENŲ TESTAS IŠ NOSIES, COVID19 SINGCLEAN IVD

Prekės kodas: 1080762
Vnt. kaina:2,89 €

Kokybiškas testas skirtas nustatyti ar šiuo metu sergama Sars Covid 19 virusu. Tai patikimi, kokybės sertifikatus turintys ir labai lengvai atliekami greitieji testai. Kliniškai įrodytas patikimumas siekia 99%.

Naudojimo instrukcijos


COVID-1 Testo rinkinys (Koloidinis Gold metodas) yra kietos fazės imunochromatografinis tyrimas, skirtas greitai ir kokybiškai nustatyti 2019 naujojo koronaviruso antigeną žmogaus nosies landoje. Šis testas pateikia tik preliminarų bandymo rezultatą. Todėl visi reaktyvūs bandiniai su COVID-19 testo rinkiniu (Koloidinis Gold metodas) turi būti patvirtinti alternatyviu (-ais) tyrimo metodu (-ais) ir klinikinėmis išvadomis.


PAKUOTĖS FORMATAS

1 testas/dėžutė


SANTRAUKA

Naujieji koronavirusai priklauso β genčiai. COVID-19 yra ūmi kvėpavimo takų infekcinė liga. Žmonės paprastai yra pažeidžiami. Šiuo metu naujuoju koronavirusu užsikrėtę pacientai yra pagrindinis infekcijos šaltinis; besimptomiai užkrėtę žmonės taip pat gali būti infekcijos šaltiniu. Remiantis dabartiniu epidemiologiniu tyrimu, inkubacinis laikotarpis yra nuo 1 iki 14 dienų, daugiausia nuo 3 iki 7 dienų. Pagrindiniai simptomai yra karščiavimas, nuovargis ir sausas kosulys. Keliais atvejais nustatomas nosies užgulimas, sloga, gerklės skausmas, mialgija ir viduriavimas.


VEIKIMAS

COVID-19 testo rinkinys (Koloidinis Gold metodas) - yra koloidinis gold imunochromatografinis tyrimas. Tyrime naudojami ant nitroceliuliozės juostelės imobilizuoti COVID-19 (SARS-CoV-2) antikūnai (T bandymo linija) ir ožkos anti-pelės IgG (C kontrolinė linija). Tamsiai raudonos spalvos testo juostelės srityje yra koloidinis auksas, sujungtas su kitu COVID-19 (SARS-CoV-2) antikūnu, sujungtu su koloidiniu auksu. Kai mėginys taisyklingai sumaišytas su buferiniu skysčiu, COVID-19 susijungs su COVID-19 antikūno konjugatu sudaryti antigeno – antikūno komplekso. Mišinys kapiliariniu būdu migruoja per nitroceliuliozės membraną. Kai kompleksas susitinka su T bandymo linijos COVID-19 antikūno linija, išryškėja testo juostelės srityje tamsiai raudonos spalvos linija, kuri patvirtina teigiamą tyrimo rezultatą. Spalvotos linijos nebuvimas testo juostelės srityje rodo neigiamą bandymo rezultatą. Tyrime yra vidinė kontrolė (C juosta), kurioje atsiranda tamsiai raudonos spalvos linija, neatsižvelgiant į bandomosios juostos spalvos išsivystymą. Neatsiradus kontrolinei linijai, testo rezultatas yra neteisingas ir testas turi būti pakartotinai atliktas kitu prietaisu.


PAKUOTĖS SUDĖTIS

Testo kasetė sandarioje pakuotėje, sausiklis

Medvilninis tamponas mėginių ėmimui (mėginiams iš nosies landos paimti)

Antigeno ekstrakto buferis

Antigeno ištraukimo mėgintuvėlis

Popierinis darbastalis (popierinė testo dėžutė gali būti panaudota kaip darbastalis) Naudojimo instrukcija


PRIEMONĖS, KURIOS REIKALINGOS TYRIMUI, BET KURIŲ NĖRA PAKUOTĖJE

 

Laikmatis. Mėginių surinkimo konteineris.


LAIKYMAS IR STABILUMAS

Laikyti supakuotą sandariame maišelyje kambario temperatūroje arba vėsioje vietoje (4-30 °C temperatūroje). Testas yra stabilus iki ant sandaraus maišelio nurodyto tinkamumo laiko pabaigos. Testas turi būti sandariame maišelyje iki naudojimo.

NEUŽŠALDYTI.

Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui.

ATSARGUMO PRIEMONĖS

1.Šis testas skirtas tik profesionaliam diagnostiniam naudojimui in vitro. Testo negalima naudoti pasibaigus tinkamumo laikui.

2.Atidžiai perskaitykite visą šį pakuotės lapelį prieš atliekant testą. Nesilaikant instrukcijų nurodytų šiame lapelyje, gaunami netikslūs testo rezultatai.

3.Negalima naudoti testo, jei pakuotė yra pažeista.

4. Testas yra vienkartinė priemonė, negalima naudoti pakartotinai.

5. Nuvalykite ir išmeskite visus mėginius, reakcijos rinkinius ir potencialiai užterštas medžiagas (pvz., tamponą, ištraukimo mėgintuvėlį, bandymo prietaisus) mikrobiologinėje talpykloje, tarsi jos būtų infekcinės atliekos ir sunaikinti pagal galiojančius vietinius įstatymus.

6. Testo metu naudokite vienkartines pirštines ir pabaigus testavimo procedūrą, nusiplaukite rankas.

7.Drėgmė ir temperatūra gali paveikti testo rezultatus.

8.Neatlikite testo patalpoje esant stipriam skersvėjui, veikiant stipriai kondicionieriui ar oro ventiliatoriui.


MĖGINIŲ ĖMIMAS

1.COVID-19 antigeno tyrimo rinkinys (koloidinis gold) atliekamas naudojant tamponą imant mėginius tamponą iš nosies landos.

2.Testas turi būti atliktas nedelsiant paėmus mėginį.

3.Prieš atliekant testą mėginiai turi būti kambario temperatūros.

4.Jei mėginius reikia pervežti, jie turi būti supakuoti vadovaujantis vietinėmis taisyklėmis, apibrėžiančiomis ligų sukėlėjų transportavimą.


TESTO PROCEDŪRA

Leiskite testo kasetei, antigeno ekstrahavimo buferiui ir mėginiui prieš testavimą pasiekti kambario temperatūrą (15-30 ° C).

 

1.Išimkite testo kasetę iš sandarios pakuotės ir panaudokite kai tik galėsite. Geriausi rezultatai gaunami kai kasetė panaudojama per 60 min nuo išėmimo iš pakuotės.

2. Viską sudėti ant švaraus ir sauso paviršiaus.

Atlikimas:

1.Paprašykite paciento pašalinti sekretą iš priekinės nosies landos, laikykite galvą šiek tiek atlenktą, švelniai ir labai lėtai įkiškite medvilninį tamponėlį į nosies landą, turite pasiekti užpakalinę nosies landą. Laikykite kelias sekundes tamponėlį, kad jis įsigertų sekreto ir švelniai sukiodami ištraukite.

2.Antigenų ištraukimo mėgintuvėlį uždėkite ant darbastalio (pakuotę panaudokite kaip darbastalį). Išspauskite ekstrahavimo buferio buteliuką, kad buferis laisvai lašėtų į antigenų ištraukimo mėgintuvėlį neliesdamas mėgintuvėlio krašto. Į antigeno ištraukimo mėgintuvėlį įpilkite visą antigeno ekstrahavimo tirpalą (buferinį skystį) (apie 450 ul).

3.Įdėkite mėginio tamponėlį į antigeno ištraukimo mėgintuvėlį, į iš anksto supiltą antigeno ekstrahavimo buferinį skystį ir pasukite tamponą maždaug 10 kartų, o tampono galvutę prispauskite prie mėgintuvėlio sienos, kad iš tamponėlio išsiskirtų kiek galima daugiau mėginio medžiagos, tada leiskite jam pastovėti maždaug 1 minutę.

4.Išimdami tamponą, spauskite tampono galiuką prie sienelės, kad iš tamponėlio pasišalintų kiek galima daugiau skysčio. Panaudotus tamponus šalinkite pagal biologiškai pavojingų atliekų šalinimo metodus.

5.Ant antigeno ištraukimo mėgintuvėlio uždėkite lašintuvo galvutę, sandariai uždarykite ir palikite pastovėti maždaug 1 minutę.

6.Išimkite tyrimo kasetę iš sandaraus maišelio ir kuo greičiau panaudokite ją.

7.Kasetę padėkite ant švaraus ir lygaus paviršiaus.

8.Į testo kasetės ėminio duobutę įpilkite 3 lašus (apie 100 ul, galite naudotis pipete) skysčio mišinio ir paleiskite laikmatį.

9. Palaukite, kol bus gautas tyrimo rezultatas. Rezultatą reikia įvertinti per 15 minučių. Nevertinkite rezultato po 20 minučių.


REZULTATŲ INTERPRETAVIMAS

NEIGIAMAS: Jei yra tik C juostelė, o T juostelėje nėra tamsiai raudonos spalvos, rodo, kad mėginyje neaptiktas joks COVID-19 (SARS-CoV-2) antigenas. Rezultatas yra neigiamas.

TEIGIAMAS: Esant C juostelei, išryškėja T juostelė, bandymas parodo, ar mėginyje yra COVID-19 (SARS-CoV-2) antigeno. Rezultatas dėl COVID-19 yra teigiamas.

NEGALIOJANTIS: Kontrolinė linija nepasirodo. Nepakankamas mėginio tūris arba neteisingi procedūriniai metodai yra dažniausios priežastys, kodėl neatsiranda kontrolinė linija. Peržiūrėkite procedūrą bei pakartokite testą su nauju testu. Jei problema neišsisprendžia, nedelsdami nutraukite testo rinkinio naudojimą ir susisiekite su vietiniu platintoju.

 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.