+370 5 2726727
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Wildschwein-Stopp Set, 2x400 ml

Wildschwein-Stopp Set, 2x400 ml

Prekės kodas: 1009562

Repelentas nuo šernų bei kitų kanopinių pasėlių niokotojų.


Naudojimo instrukcijos


Repelento pagrindą sudaro kvapiosios medžiagos. Šis kvapas -  yra žmogaus, vilko, meškos ir lūšies kvapų mišinys. Jis skirtas sumažinti žvėrių daroma žalą ir nuostolius javų,kukurūzų, bulvių laukuose, taip pat sodų slypuose ir pievose. Perspėkit medžiotojus, kad nenaudotų repelento vilkėdami tais pačiais rūbais su kuriais medžioja, nes medžioklės metu išbaidys žvėris.

 

NAUDOJIMAS

  • Preparatą suplakti
  • Nuimti apsauginį gaubtelį
  • Dėvėti pirštines ir nepurkšti preparato ant rūbų
  • Laikytis kitų etiketės nurodymų


Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.Rinkinyje yra du flakonėliai repelento ir orginalios plokštelės, kurias  reiki prikalti ant medinių kuoliukų ar pakabinti ant tvorų,medžių, krūmų maždaug pusės metro aukštyje. Atvažiavus į laukus, reikia apsižiūrėti kur yra didžiausias žvėrių judėjimas. Tą parodo išminti takai, žvėrių maitinimosi požymiai ar gulėjimo vietos. Kuoliukai kalami lygiai su lauko kontūru, paėjus kelis metrus į lauko vidų, kas 8-15 metrų. Ten kur žvėrių judėjimas intensyvesnis kalami dažniau, kur mažesnis rečiau. Sukalus kuoliukus į veltinį ar audinį įpurškiamas repelentas. Apdorojus lauką, pakartotinai perpurkšti po poros savaičių, ypač tada, kai žvėrys kelia didžiausią pavojų ar buvo nepalankios meteorologinės sąlygos ( stiprus lietus ir t.t). Nupurškus du kartus – poveikis išlieka apie mėnesį. Vieno flakono repelento užtenka vienam kilometrui ruožo. Vienos pakuotės  pakanka maždaug 150 purškimų.Vokietijos kompanija "Hagopur" sukūrė repelentą "Wild-Scwein-Stopp", kuris:


  • Gerai apsaugo ir neaptvertus pasėlius
  • Nubaido žvėris, bet jiems nėra žalingas.
  • Nekenkia aplinkai (sudėtyje nėra FCKV-fluoro angliavandenilių).
  • Saugus, lengva naudotis.
  • Produkto pagrindas – natūralios medžiagos, kurios šernams signalizuoja apie jų priešų keliamą pavojų – turi itin gerą poveikį, galima daug kur pritaikyti

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.