+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.

Kaip pirkti?

Apsipirkti mūsų elektroninėje parduotuvėje labai paprasta ir nebūtina speciali registracija. Norėdami pradėti prekių paiešką, atsidarę pradinį sveainės puslapį pasirinkite “Produktai”. Atsidarys prekių kategorijų langas.


Pasirinkite prekių kategoriją ir subkategoriją, pvz.: Augalų apsaugai > Apsaugai nuo šliužų, sraigių.

Pasirinkite dominančią prekę, pvz.: Ferramol. Atisdarius prekės kortelei spauskite „Į krepšelį“. Viršutiniame dešiniajame kampe esanti nuoroda „Krepšelis“ pasipildys viena preke.

Norėdami pirkti prekę nuveskite pelės strėlytę ant nuorodos „Krepšelis“, iššokusiame lange spustelėkite „Pirkti“.


Jei pasirinkote visas norimas prekes, spauskite „Atsiskaitymas“.


Atsidarius atsiskaitymo meniu, pasirinkite ar norite pirkti kaip užsiregistravęs pirkėjas, ar be registracijos. Jei esate registruotas pirkėjas, suveskite savo prisijungimo rekvizitus. Jei norite apsipirkti be registracijos, paprasčiausiai pažymėkite varnelę ties „Pirkti be registracijos“ ir spustelėkite „Tęsti“.


Kitu žingsniu reikia suvesti pirkėjo duomenis ir prekių pristatymo adresą. Jei perka įmonė, reikia pažymėti varnelę prie „Juridinis asmuo“. Taip pat, jei pirkėjo buveinės ir pristatymo adresai sutampa, reikia pažymėti varnelę ties „Mano pristatymo ir mokėjimo adresas vienodi“. Toliau tęskite atsiskaitymą.


Toliau pasirenkamas pristatymo metodas. Šiuo metu įmanomas vienintelis pristatymo būdas, tad paprasčiausiai spustelėkite „Tęsti“. Taip pat, galite parašyti savo komentarą dėl pristatymo niuansų tam skirtame laukelyje.


Atsivers atsiskaitymo puslapis – jame pasirinkite „atlikti mokėjimą“ ir būsite nukreipti į naują puslapį, kuriame galėsite pasirinkti pageidaujamą mokėjimo būdą. Prieš spausdami „Tęsti“, būtinai pažymėkite varnelę „Aš perskaičiau ir sutinku su Pirkimo taisyklėmis“. Su pirkimo taisyklėmis galite susipažinti spustelėję ant nuorodos.


Patvirtinkite užsakymą.


Pasirinkite pageidaujamą mokėjimo būdą ir vykdykite tolesnius nurodymus.


Apsipirkimas pavyko! Apie užsakymo vykdymo eigą būsite informuoti elektroniniu paštu.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.