+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.

Prekių pristatymas

PREKIŲ ATSIĖMIMO BŪDAI:

  • Pristatymas kurjeriu. Kaina: 3,89 €, nuo 65 € – nemokamai. Pristatoma per 1-3 d. d. 
  • Pristatymas į VENIPAK paštomatą/atsiėmimo punktą (išskyrus APP). Kaina: 3,89 €, nuo 65 € – nemokamai. Pristatoma per 2-3 d. d. Atsiimti reikia per 5 d.
  • Atsiėmimas MKDS punkte. Nemokamai. Pristatoma per 1-2 d. Atsiimti reikia per 14 d.


PRISTATYMO SĄLYGOS

Į kitas šalis užsakymų nesiunčiame.

Siuntos pristatomos tik darbo dienomis. Šventinėmis dienomis ir savaitgaliais siuntos nėra pristatomos.

Populiariausių prekių kiekis ribotas, todėl jei neturėsime prekės iš Jūsų pateikto užsakymo, už prekių neatitikimą – pinigų skirtumą grąžinsime.

APP (augalų apsaugos produktai) ir naudingieji vabzdžiai nepristatomi į paštomatus/atsiėmimo punktus. Todėl, jei jūsų krepšelyje bus bent viena iš šių išvardytų prekių – pristatymas galimas tik Jūsų nurodytu adresu į namus, darbovietę.

Jei užsakėte naudinguosius vabzdžius ar nematodus ir kitas prekes vienu metu, jos gali būti pristatytos skirtingu metu. Už tai papildomas transportavimo mokestis nėra taikomas.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ar atsiėmimo taško darbuotojui ir būtinai tai pažymėkite ant dokumento, įrodančio siuntos pristatymą arba nepriimkite siuntos. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos pristatymo dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.


PRISTATYMAS Į NAMUS

Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje www.mkds.lt pristatome visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) tiesiai į namus, darbą ar kitą Jums patogią vietą per 1-3 d. d. Pristatymo kaina yra 3,89 €. Jei užsakymo krepšelio vertė siekia 65 Eur, pristatome siuntą NEMOKAMAI.

Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką būsite informuotas SMS žinute ir skambučiu.


NEMOKAMAS ATSIĖMIMAS 

Atsiimkite užsakymą ATSIĖMIMO PUNKTE mūsų adresu – Piliakalnio g. 68, Nemenčinė I-V 8:00-16:30 val. Apie paruoštą atsiimti užsakymą informuosime Jus telefonu per 1-2 d.

Užsakymą atsiimti galite per 14 dienų. Pasibaigus terminui – užsakymas bus anuliuotas.


PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS/ATSIĖMIMO PUNKTUS

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame VENIPAK atsiėmimo punkte. Jie yra įsikūrę įvairiuose paslaugų centruose, parduotuvėse ir kitose, gyventojų dažnai lankomose, vietose.

Siuntos į paštomatus/atsiėmimo punktus pristatomos per 2-3 d. d. Kai Jūsų siunta bus pristatyta, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute. Atsiimti siuntą reikia per 5 d.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.