+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.

ES projektai


Pradedamas įgyvendinti projektas „UAB Inovacinė firma „MKDS“ e. komercijos modelio diegimas“

2022 m. sausio 28 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-160 UAB Inovacinė firma „MKDS“ projektui „UAB Inovacinė firma „MKDS“ e. komercijos modelio diegimas“ skirtas 49 950,00 Eur finansavimas pagal priemonę „E-komercijos modelis COVID-19“.

Projekto tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.

Projektu siekiama panaudoti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu, įsigyjant ir pritaikant naujus klientų savitarnos sprendimus įmonės gaminių el. prekybos platformoje. El. prekybos platformos naudotojai: įmonės verslo klientai. Klientas, atsižvelgdamas į savo poreikį, el. Prekybos platformoje galės savarankiškai susikonfigūruoti savo paslaugų krepšelį, galės įvykdyti užsakymą ir pirkimą.

UAB Inovacinė firma „MKDS“ - įmonė, vykdanti prekybos ir gamybos veiklas.

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0549 „UAB Inovacinė firma „MKDS“ e. komercijos modelio diegimas“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto įgyvendinimo trukmė: iki 2023 m. vasario 25 d.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.