+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.

Augalų priežiūra

Auginant bet kokius augalus, visiems tenka susidurti su įvairiais augalų augimo sutrikimais, kurių pasekmės gali būti sugadinta estetinė augalų išvaizda, silpnas augimas, menkas ir nekokybiškas derlius ar net viso augalo žūtis. Už šias negandas gali būti atsakingi įvairūs veiksniai – tai ir nepalankios aplinkos sąlygos (sausra, šalna, kruša ir pan.), ir nepakankama ar nesubalansuota mityba (pagrindinių maisto medžiagų ar mikroelementų trūkumas, disbalansas), ir ligų sukėlėjai (virusai, bakterijos, grybai ir kt.), ir kenkėjai (dažniausiai nariuotakojai – erkės, vabzdžiai). Be to, visi šie veiksniai veikia kartu vienoje sistemoje ir dažnai tam tikrų problemų pasirodymas būna glaudžiai susijęs su keliais kitais veiksniais. Todėl šiame skyriuje pabandysime pateikti kuo išsamesnės informacijos apie dažniausiai pasitaikančias įvairių augalų problemas ir šių problemų sprendimo būdus. Daugiausiai dėmesio bus skirta augalų ligoms ir kenkėjams, tačiau nebus užmiršti ir sutrikimai, atsirandantys dėl netinkamos augalų mitybos ar nepalankių aplinkos veiksnių. Čia papildomai galėsite rasti informacijos ir apie augalų kenkėjų kontrolės ar šiuolaikinės augalininkystės įvairenybes. Informacija nuolatos bus pildoma, tad jei ko nerasite pirmaisiais apsilankymais, nesibodėkite retkarčiais patikrinti vėliau ir tikrai aptiksite naudingų žinių.

Esame laimingi, kai galime padėti žmonėms rasti problemos sprendimą. Todėl kviečiame susisiekti su mūsų specialistais, kurie parekomenduos problemos sprendimo būdą ir parinks tinkamiausius produktus ar veiksmus: +370 652 69755 arba info@mkds.lt

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.