+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
BIOFIX PET STOP purškiama apsauga nuo kačių ir šunų, 500 ml

BIOFIX PET STOP purškiama apsauga nuo kačių ir šunų, 500 ml

Prekės kodas: 1081119
Vnt. kaina:7,09 €

Purškiama priemonė kačių ir šunų atgrasymui.

Naudojimo instrukcijos


Natūralus, be dujų, paruoštas naudoti, elgesį koreguojantis produktas, skirtas visiems išorės ir vidaus paviršiams.

PET STOP preapataras dėl pasirinktų aromatinių esencijų, apsaugo nuo kačių ir šunų preaparato naudojimo vietose.

Naudojamas ant visų plaunamų paviršių. PET STOP purškiklį rekomenduojama naudoti visose vietose, kur buvo užfiksuotas kačių ir šunų buvimas: garažuose, terasose, soduose ir kt.


NAUDOJIMAS 

Užpurkšti produktą ant nuplauto paviršiaus. Prieš naudodami produktą įsitikinkite, kad paviršius yra sausas. Produktą rekomenduojama naudoti sistemingai, atsižvelgiant į kačių ir šunų buvimo tam tikroje vietoje dažnumą. Prieš galutinį naudojimą apipurkškite nematomą tam tikro paviršiaus dalį, kad įsitikintumėte, jog produktas nepakeis spalvos. Purškite produktą tiesiai ant tos vietos, kurią norima apsaugoti. Iš pradžių kas 3-4 valandas pirmąsias tris dienas. Vėliau maždaug savaitę kartą per dieną, kol gyvūnas bus visiškai atjunkytas nuo gyvenimo tam tikroje vietoje. (Išoriniam naudojimui taip pat rekomenduojama suvilgyti audinio gabalą produktu ir palikti saugioje vietoje). Gausūs krituliai ir paviršiaus plovimas cheminėmis medžiagomis sumažina produkto efektyvumą. Esant poreikiui, panaudokite pakartotinai.


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.