+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
BIOFRIENDS naudingieji vabzdžiai

BIOFRIENDS naudingieji vabzdžiai

Pasaulis buvo sukurtas tobulai – visur pusiausvyra. Laikui bėgant, žmonija visą tai sugriovė. Ji siekė užauginti daugiau pasėlių, pasitelkdama didelius trąšų, cheminių produktų kiekius ir nesusimąstė , kad pažeidžia gamtos pusiausvyrą. Dirvos tapo persmelktos sintetiniais cheminiais produktais, jose nustojo daugintis ir egzistuoti naudingosios bakterijos, grybai, nematodai ir net naudingieji vabzdžiai. Mokslui sparčiai žengiant į priekį sugalvota bei sėkmingai laboratorinėmis sąlygomis užauginamos bakterijos, nematodai, grybai ir vabzdžiai. Taigi, atsirado galimybė sodo kenkėjus, augalų ligas ir kitas problemas spręsti taip, kaip ir buvo tobulai sukurta.

BIOFRIENDS naudingieji vabzdžiai, tai  biologinė skirtingų rūšių augalų kenkėjų kontrolė, naudojama įvairių daržovių, vaisių, dekoratyvinių augalų priežiūrai lauke ir patalpose. Vabzdžių suaugėliai ir jų lervos valgo įvairių rūšių kenkėjus. Galima naudoti tiek mažo tiek didelio kenkėjų paplitimo plotuose. Atsparūs temperatūros ir drėgmės svyravimui. Kelių savaičių bėgyje ženkliai sumažina kenkėjų kiekį augaluose.

SAUGU augalams gyvūnams žmogui!

  • Alternatyva pesticidams
  • Išsaugo ekologinę pusiausvyrą
  • Nėra karencijos laikotarpio

Boružė - skirta biologinei įvairių rūšių amarų kontrolei.

Auksaakė - skirta biologinei įvairių rūšių amarų, tripsų, voratinklinių erkių, baltasparnių, drugių (kiaušinėlių) ir miltuotųjų skydamarių kontrolei.

Grobuoniška erkė - skirta biologinei voratinklinių, raudonųjų sodinių, moliūginių, žemuoginių erkių kontrolei. 


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.