+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Fusilade herbicidas, 1l

Fusilade herbicidas, 1l

Prekės kodas: 3005808
Vnt. kaina:36,99 €

Herbicidas naikinti vienmetes ir daugiametes vienaskiltes piktžoles. SKIRTAS TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI. Parduodame tik su augalų apsaugos pažymėjimu – Profesionaliems APP naudotojams.

Naudojimo instrukcijos


Neturite pažymėjimo – prisijunkite www.ikmis.lt – išsilaikykite testą „Augalų apsaugos produktų profesionaliųjų naudotojų mokymo programa“HERBICIDAS

Veiklioji medžiaga – fluazifop-p-butilas 150 g/l (15,77%).

Produkto forma: koncentruota emulsija.


Fusilade Forte 150 EC naikina vienmetes ir daugiametes vienaskiltes piktžoles cukrinių ir pašarinių runkelių, valgomųjų burokėlių, morkų, svogūnų, česnakų, porų, pastarnokų, ropių, griežčių, salierų, salotų, petražolių, prieskoninių augalų, krienų, rabarbarų, rapsų, bulvių, žirnių, šviežių žirnių su ankštimis ir be ankščių, pašarinių pupų, pupų, ankštinių pupelių, braškių, svarainių, aviečių, gervuogių, agrastų, juodųjų, raudonųjų ir geltonųjų serbentų, lubinų, apynių, linų pasėliuose, obelų, kriaušių, slyvų, vyšnių ir trešnių, graikinių ir lazdynų riešutų pomedžiuose, grikiuose bei sėkliniuose pupinių pašarinių augalų pasėliuose (ridikai, garstyčios, pupos, sėjamieji žirniai, lubinai, vikiai, dobilai).


Skirtas profesionaliajam naudojimui


VEIKIMAS

Tai greitai į piktžoles patenkantis atrankinio veikimo sisteminis herbicidas. Veiklioji medžiaga pasiskirsto po visą augalą, taip pat ir po požeminę jo dalį, kaupiasi augimo kūgeliuose ir suardo meristemą. Herbicido poveikio požymiai pirmiausiai išryškėja ant jaunų lapų. Po savaitės jauniausi piktžolių lapai įgauna rausvą atspalvį, o bambliai ir augimo kūgeliai paruduoja.. Priklausomai nuo oro sąlygų piktžolės žūsta per 10-14 dienų.

Herbicidas veiksmingai naikina šias vienaskiltes piktžoles: Vienmetes: dirses (Bromus spp.), smilguoles (Apera spica venti), avižas (Avena spp.), svidres (Lolium spp.), motiejukus (Phleum spp.), paprastąją rietmenę (Echinochloa crus-galli), pirštuotes (Digitaria spp.), šerytes (Setaria spp.), pašiaušėlius (Alopecurus spp.), melsvąją soruolę (Pennisetum glaucum). Daugiametes: paprastąjį varputį (Elytrigia repens), smilgas (Agrostis spp.). Savaime sudygusius varpinius javus. Vienmečių miglių, viksvų ir vienmečių bei daugiamečių dviskilčių piktžolių produktas nenaikina.


NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS

Produkto normos priklauso nuo purškiant vyraujančių piktžolių rūšies. Produktas naudojamas aktyvaus piktžolių augimo tarpsniu. Mažesnės normos naudojamos mažesnėms piktžolėms naikinti arba kai žemės ūkio augalai yra paveikti nepalankių augimo sąlygų (šalnos, sausros, per didelės drėgmės ir pan.). Didesnės normos naudojamos, kai piktžolės didesnės arba kai sausa bei vėsu. Esant šiltesniam ir drėgnesniam orui produktas veikia geriau, todėl piktžolės sunyksta greičiau. Praėjus valandai po purškimo lietus nemažina produkto efektyvumo.

Rekomenduojame kartu naudoti paviršiaus aktyviąją medžiagą, kuri pagerins augalų apsaugos priemonių, mikroelementų ir kitų produktų pasisavinimą ir padengimą ant augalų. Paviršiaus aktyviąją medžiagą įsigyti galite čia: LIP TOPNaikinamos piktžolės

Norma l/ha

Naudojimo laikas

Savaime sudygę varpiniai javai

(miežiai, kviečiai, rugiai ir kt.)

 

Vienmetės ir žiemojančios vienaskiltės piktžolės: rietmenės, šerytės, smilguolės ir

kt.

 

Daugiametės vienaskiltės piktžolės: varpučiai , smilgos

 

0,6

 

 

0,6 - 1,0

 

 

 

 

1,0 - 1,6

Kai piktžolės turi 2-3 lapelius

 

 

Kai piktžolės turi 2-4 lapelius

 

 

 

 

Kai piktžolės turi 4-6 lapelius

 


DĖMESIO! Maišydami purkštuve augalų apsaugos ir  priežiūros priemones, nepamirškite stabilizuoti tirpalo pH! Tai svarbu dėl galimų nuosėdų susidarymo ir tirpalo efektyvumo. Priemonių efektyvumas mažėja, kai jos naudojamos tirpaluose su šarminiu vandeniu (pH>7). Vandens pH privalo būti 5,5. Tokį vandens rūgštingumą galite užtikrinti su FIX pH 5,5 stabilizatoriumi. Ypač rekomenduotina naudoti, jei viename purkštuve maišote ne vieną augalų priežiūros priemonę. 

Užtikrinsite stabilų purškiamo tirpalo pH (ruošimo ir naudojimo metu) – padidinsite pesticidų ir trąšų efektyvumą! FIX pH 5,5 stabilizatorių įsigykite čia: FIX pH 5,5 


Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.                                           PAVOJINGA

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.