+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Kenkėjų naikinimas minkštuose paviršiuose

Kenkėjų naikinimas minkštuose paviršiuose

Naujasis insekticidas Ataka HOME efektyvus prieš šiuos skraidančius ir ropojančius vabzdžius: patalines blakes,  tarakonus, blusas, kandis, muses, uodus, vorus. Naudojamas patalpose ne tik ant kietų, lygių paviršių, bet ir ant minkštų baldų, įskaitant čiužinius, kilimus ir naminių gyvūnų guolius. 

  • Veikia greitai / ilgo poveikio
  • Nepalieka kvapo ir dėmių
  • NAIKINA kenkėjus visose vystymosi stadijose
  • Tinka minkštiems paviršiams

Čiužinių apdorojimas: nuimti visą patalynę ir išskalbti 60°C temperatūroje. Ypatingą dėmesį atkreipti į siūles, sagų skylutes ir galvūgalį. Prieš naudojimą kruopščiai apipurkšti abi čiužinio/galvūgalio puses ir palikti visiškai išdžiūti. Apdoroti lovos rėmus ir aplink lovą, ypatingą dėmesį skirti įvairiems plyšiams. Purškimą pakartoti, kai tik reikia.

Blusų naikinimas: prieš apruošimą rekomenduojama kruopščiai išsiurbti patalpą, sandariai uždarytą dulkių maišelį pašalinti kaip atliekas. Purkšti kilimus, gyvūnų guolius, minkštus baldus ir jų nugarines dalis, paviršius po baldais ir vietas, kur dažnai būna naminiai gyvūnai.

Patalinių blakių naikinimas: purkšti lovos rėmą, tarpus ir plyšius aplink ar šalia miegamosios zonos, ypatingą dėmesį skirti atsiklijavusiems sienų tapetams arti miegamosios zonos, įtrūkimams ir plyšiams miegamojo balduose. Apruošti nepritvirtintos kiliminės dangos kraštus patalpos perimetru, aplink durų, paveikslų rėmus, sienines spinteles ir pan.


Produktas jau paruoštas naudojimui. 

Skirtas naudoti tik patalpų viduje. Nepurkšti ant gyvūnų.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Daugiau apie produkto naudojimą skaitykite čia

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.