+370 5 2726727
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.

MKDS privatumo politika

Asmeninė informacija  automatiškai renkama apie Jus

MKDS puslapyje yra naudojami slapukai – tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į jūsų kompiuterį arba mobilųjį prietaisą, kai jūs toje svetainėje apsilankote. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams.


Kaip naudojami slapukai?

Apie tai plačiau galite paskaityti čia


Ypatingi pasiūlymai, naujienos ir kt.

Jei sutikote užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį, naudosime Jūsų el. pašto adresą informacijai apie prekes, nuolaidas, pasiūlymus, konkursus, naujienas, apklausas bei kitoms naujienoms siųsti. Sukaupta informacija bus naudojama tik siunčiant naujienlaiškį. Mūsų naujienlaiškis siunčiamas nuo siuntėjo UAB Inovacinė firma „MKDS“. Duomenų (el. pašto adreso) tvarkymo terminas: 2 metai, bet ne ilgiau nei galioja Jūsų sutikimas.

Jei turite klausimų – susisiekite su mumis:

Tel. +370 5 2726727

El. paštas info@mkds.lt


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.