+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
NAUJA linija – sodo tirpalų ruošimui

NAUJA linija – sodo tirpalų ruošimui

Užtikrinkite tirpalo pH 5,5

Ruošiant sodo tirpalus purškimui  labai svarbu stabilizuoti tirpalo pH! Priemonių efektyvumas mažėja, kai jos maišomos su šarminiu vandeniu (pH>7). O jei maišote keletą augalų priežiūros priemonių – gali susidaryti nuosėdos – tai taip pat mažina tirpalo efektyvumą. Vandens pH privalo būti 5,5. Tokį vandens rūgštingumą galite užtikrinti su FIX pH 5,5 stabilizatoriumi. Užtikrinsite stabilų purškiamo tirpalo pH (ruošimo ir naudojimo metu) – padidinsite pesticidų ir trąšų efektyvumą! 

Putoja tirpalas purkštuve? 

FIX foam naudojamas siekiant išvengti darbinių tirpalų putojimo – purkštuvuose, maišymo įrenginiuose ir pan. Efektyvus tiek šaltuose, tiek karštuose tirpaluose. Dėl ypač stiprios koncentracijos, naudojamas itin mažomis normomis. Tinka naudoti dulkių siurbliuose su vandens filtrais.

Švarus purkštuvas – saugūs augalai!

Rekomenduojame purkštuvą ir jo dalis plauti FIX clean priemone iš karto po naudojimo. FIX clean skirtas plauti purkštuvus, bakus, siurblius, filtrus, žarnas, matavimo indus. Įsigykite čia: FIX clean

  • Greitai neutralizuoja pesticidų likučius 
  • Indikatorius – užterštos vietos švyti gelsvai žalsva spalva
  • Išvengiate priemaišų keičiant tirpalus


FIX produktų liniją įsigykite mūsų e-prekyboje: FIX pH 5,5, FIX clean, FIX foam. Arba ieškokite sodo-daržo prekių pardavimo vietose.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.