+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Tobula pora – amino rūgštys ir jūros dumblių ekstraktas

Tobula pora – amino rūgštys ir jūros dumblių ekstraktas

Augalų streso mažinimui ir augimo stimuliavimui.

Amino rūgštys sušvelnina nepalankių aplinkos sąlygų neigiamą įtaką augalams, skatina jų regeneraciją atsiradus įvairiems pažeidimams.

  • Fizinių: šalčio, karščio, užmirkimo.
  • Biologinių: ligų sukėlėjų, kenkėjų antplūdžio.
  • Cheminių: pesticidų, druskų.
  • Mechaninių pažeidimų.

Pristatome NAUJIENĄ – AMINO KELP-O 

Produktą sudaro amino rūgštys ir dumbliai. Tai „tobula pora“– dėl tarpusavio sinergijos jų poveikis dar geresnis nei šių atskirų komponentų – veikliosios medžiagos yra aktyvios būsenos, lengvai ir greitai pasisavinamos.

Produkte yra net 19 amino rūgščių, kurios sušvelnina nepalankių aplinkos sąlygų įtaką augalams – skatina regeneraciją, augimą, derėjimą – greičiau įsisavinamos maistinės medžiagos.

Jūros dumblių (Macrocystis pyrifera) ekstraktas turi eliciatorių, polisacharidų, manitolio, betaino, florotaninių (saugo nuo UV), algino, vitaminų, mineralų, maisto medžiagų, kurie stimuliuoja augalus nuo sudygimo iki derliaus vystymosi:

Daugiau informacijos rasite čia AMINO KELP-O

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.