+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Mums jau 30 metų!

Mums jau 30 metų!

36 metų žingeidus sodininkas, chemijos mokslų dr. Kazimieras Mikulskis – 1991 m. vasario 28 d. – stovint pavasariui ant slenksčio, įkūrė įmonę MKDS.

MKDS ne tik kompanija – MKDS yra šeima. Per mūsų gyvavimo 30 metų buvo visko. Kaip ir kiekvienoje šeimoje patyrėme daug gerų, gražių akimirkų bei išgyvenome sunkias dienas.

Dabar galime didžiuotis, kad MKDS šeima auga ir stiprėja. Turime tvirtą, jauną ir patikimą MKDS komandą,   kuri visada siekia būti ne tik gera, bet pati geriausia. Ir tai yra mus varantis variklis. Žinome, kad mes – neidealūs – turime daug kur tobulėti ir daug ko siekti. 

Norime iš širdies pasidžiaugti, kad: 

MKDS veiklą pradėjo tik su 5 produktais – šiuo metu jų virš 200. Esame nuoširdžiai laimingi, kad mus supa profesionalūs mokslininkai, technologai, dizaineriai, tiekėjai, partneriai, kurie padeda įgyvendinti mūsų idėjas, kartais net beprotiškas.

Mus lydi ištikimi klientai, kurie yra daug daugiau nei klientai ir tapo tikrais MKDS šeimos nariais: kartu užaugome, mokėmės ir visko daug išjautėme. 

Daug sodininkų mumis pasitiki ir dalyvauja MKDS veikloje: išbando naujus produktus, siūlo idėjas, dalinasi sėkmingai užauginto derliaus gėrybėmis ir motyvuoja kurti toliau.

Turime vieną pažangiausių laboratorijų Lietuvoje, kurioje gimsta daug reikalingų produktų sodininkams, ūkininkams ir miškininkams. Džiaugiamės, kad mus atranda įvairūs klientai: įmonės, siekiančios sukurti ar patobulinti produktus bei jų receptūras; mokslo įstaigos ir studentai; ūkininkai, norėdami nustatyti produktų sudėtį, kokybę bei pesticidų likučius auginamose kultūrose ir pan.

Esame mokslinė įmonė, kuri nuolat bendradarbiauja su mokslininkais bei dalyvauja Europiniuose projektuose su užsienio ir Lietuvos Universitetais. Šiuo metu įmonėje dirba net 3 gamtos mokslų daktarai ir 1-as greit juo tapsiantis.Tai mums padeda išlaikyti inovacinės įmonės įvaizdį. 

Įgijome daug patikimų užsienio partnerių ir eksportuojame produkciją į daugelį pasaulio šalių.

Ar žinojote, kad:

  • Nuo 2017 metų MKDS gamina repelentą nuo erkių ir uodų kariams, vykstantiems į misijas. Repelentui sukurti buvo keliami aukščiausi reikalavimai dėl stiprių slėgio svyravimų, pvz. neišsilieti: lėktuvui kylant, leidžiantis ar šokant parašiutu.
  • MKDS pirmieji pasaulyje sukūrė robotizuotą vabalo milčiaus auginimo technologiją. 
  • Mokslininkai jau seniai teigė, kad vabalas milčius yra ne tik aruodų kenkėjas, bet jo lervos yra tvarus baltymų šaltinis dėl aukštos maistinės vertės. ES tik 2021 m. pripažino vabalo milčiaus lervas maisto produktu – tai ateities maistas. 
  • MKDS laboratorijoje kuriama formulė produktui, kuriuo apdorojus prie paviršių negalės prisikabinti ir išgyventi virusai, įskaitant ir Covid19. 

 Per šiuos 30 metų daug nuveikėme, daug pasiekėme, tačiau kiek dar daug nepadaryta ?!!!… Ši mintis mus „pakrauna” dar 30-čiai metų į priekį ir veda pirmyn.

                                                                                                                                                          MKDS kolektyvas                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                   


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.