+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
NAMAI vabzdžiams – kas tai?

NAMAI vabzdžiams – kas tai?

Tai originalūs ir funkcionalūs sodo akcentai mėgstantiems laukinę gamtą! Kabindami inkilus paukščiams, nepamirškite ir vabzdžių! Išskirtinio dizaino vabzdžių namai yra rankų darbo, pagaminti Lietuvos amatininkų.

  • Pritraukia įvairius naudinguosius vabzdžius – nuo apdulkintojų iki sodo kenkėjais mintančių
  • Kabinami įvairiose vietose sode, prie namo, kluono, terasos, balkone
  • Rankų darbo ir dekoratyvūs
  • Pilnai surinkti

Pasiūloje randama labai daug „vabzdžių viešbučių“, kurių funkcionalumas abejotinas. Mūsų misija yra supažindinti sodininką su naudingųjų vabzdžių teigiamu poveikiu sodo, daržo augalams. Dėl to šie vabzdžių NAMAI pagaminti vadovaujantis entomologų rekomendacijomis – ir tai yra tinkamiausia Jūsų sodui! Gamybai naudojamos tik tam tikros medžiagos, bei išlaikomos formos, kurios yra patrauklios skirtingiems vabzdžiams kurti savo buveines.

Vabzdžių NAMAI naudojami kaip edukacinė ir gamtą tausojanti priemonė. Jų tikslas yra atstatyti ar padėti nemažėti biologinei įvairovei, kuri sparčiai nyksta dėl ūkinės veiklos, geriau susipažinti su vabzdžių gyvenimu ir funkcijomis gamtoje, bei sukurti natūraliai saugią aplinką jiems. 
Naudingieji vabzdžiai labai svarbūs augalų dauginimuisi, nes jie apdulkina didžiąją dalį žydinčių augalų. Naminės bitės nėra vienintelės augalų apdulkintojos. Lygiai taip pat šį darbą atlieka daug kitų rūšių vabzdžių, paplitusių Lietuvos gamtoje. Naudingieji vabzdžiai natūraliai minta įvairiais sodo ir daržo kenkėjais, tuo pačiu reikšmingai sumažindami jų skaitlingumą. 
Pavyzdžiui boružė minta įvairių rūšių amarais, auksaakė – amarais, tripsais, voratinklinėmis erkėmis, baltasparniais, drugių kiaušinėliais ir skydamariais. Vabzdžiai parazitoidai, kurių suaugėliai minta nektaru ir atlieka apdulkintojų vaidmenį, sodo ir daržo kenkejais maitina savo palikuonis, tokiu būdų sunaikindami dalį kenkėjų. Įvairios laukinės bitės atliks augalų apdulkinimo funkciją, kaip ir drugeliai, kurie dar ir džiugins Jus ar Jūsų vaikus. Be to, turėtumėte žinoti, kad pavienės laukinės bitės nėra pavojingos žmogui, nes neturi tinkamų geluonių įgelti žmogui.
Skirtingi vabzdžių NAMAI suteikia saugų prieglobstį skirtingiems vabzdžiams: bitėms, kamanėms, drugeliams, boružėms, auksaakėms ir kitiems. NAMAS pagamintas iš natūralių medžiagų, tokių kaip pušies medienos, bambuko, žievės ir medvilnės užpildo. Nenaudojami jokie impregnantai, kad išlaikyti natūralią ir sveiką terpę naudingųjų vabzdžių gyvenimui. 

VABZDŽIŲ NAMAS DRUGIAMS
VABZDŽIŲ NAMAS BAMBUKINIS

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.