+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Naujos kartos BIOCIDAS – Inzecto gaudyklė nuo uodų

Naujos kartos BIOCIDAS – Inzecto gaudyklė nuo uodų

INZECTO gaudyklė sukurta bendradarbiaujant su Floridos universiteto entomologijos departamentu, kurio mokslinius tyrimus ir plėtrą bendrai finansavo Pentagonas, siekiant apsaugoti dislokuotus amerikiečių karius.

INZECTO gaudyklės paslaptis glūdi patentuotoje gaudyklės vidaus dangoje, kuri pamažu išskiria pesticidus, naikinančius tiek suaugusius uodus, tiek jų lervas. Gaudyklė yra sukurta taip, kad viliotų uodų pateles į vidų dėti kiaušinėlius. Gali būti naudojama kartu su kitomis uodų naikinimo priemonėmis.

Vienintelė gaudyklės priežiūra – periodiškai patikrinti, ar gaudyklėje yra vandens. Jeigu vandens nėra, papildykite ją vandeniu. Gaudyklė išliks veiksminga su minimaliu vandens kiekiu. Tinkamai paruošus gaudyklę, ji pradės veikti maždaug po 12 val. ir išliks veiksminga 3 mėnesius. Gaudyklės dizainas užtikrina uodų populiacijos augimo prevenciją. Efektyviausias rezultatas pradėjus naudoti sezono pradžioje.

Saugu NAUDINGIESIEMS VABZDŽIAMS.


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.