+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Previcur Energy fungicidas 500 ml

Previcur Energy fungicidas 500 ml

Prekės kodas: 1080619
Vnt. kaina:54,00 €

Gydo ir apsaugo augalus nuo ligų, bei stimuliuoja šaknų sistemos ir viso augalo vystymąsi.SKIRTAS TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI. Parduodame tik su augalų apsaugos pažymėjimu – Profesionaliems APP naudotojams.

Naudojimo instrukcijos

Neturite pažymėjimo – prisijunkite www.ikmis.lt – išsilaikykite testą „Augalų apsaugos produktų profesionaliųjų naudotojų mokymo programa“


PREVICUR ENERGY yra sisteminio poveikio fungicidas, pasižymintis gydomosiomis ir apsauginėmis savybėmis.

Kai PREVICUR ENERGY apdorojamas substratas, jo veikliosios medžiagos per šaknų sistemą greitai patenka į augalus ir pasiskirsto juose.

Kai PREVICUR ENERGY purškiami augalai, veikliosios medžiagos pasiskirsto antžeminėje dalyje, lapuose.


VEIKIMAS

PREVICUR ENERGY stabdo grybienos augimą, sporų vystymąsi, sporuliaciją, ir tokiu būdu neleidžia ligoms plisti. Šis Fungicidas ne tik gydo ir apsaugo augalus nuo ligų, bet stimuliuoja šaknų sistemos ir viso augalo vystymąsi. Nepalankiomis sąlygomis augalai būna tvirtesni. Kai produktas naudojamas pagal rekomendacijas, augalai jį puikiai toleruoja. Be to, fungicido veikliosios medžiagos pasižymi tarpusavio poveikiu (sinergizmu), todėl produktas geriau naikina Phytophthora, Pythium, Rhizoctonia, Peronospora, Bremia genčių ligų sukėlėjus, nei pavienės veikliosios medžiagos.


PREVICUR ENERGY gali būti naudojamas substrato, ruošiamo daržovių ir dekoratyvinių augalų auginimui šiltnamiuose, dezinfekcijai.

Rekomenduojama norma – 2,5 ml produkto atskiesti 200 ml vandens (1,25 proc. koncentracijos tirpalas) ir sulaistyti 10 l substrato laistytuvu su smulkių skylučių tinkleliu ir rūpestingai išmaišyti. 

Geriausia substratą paruošti 3–7 dienos iki augalų sodinimo ar sėjos.

Didžiausias apdorojimų skaičius: 1.


Daržovės

Daigų laistymas

Agurkų, pomidorų, paprikos, gūžinių ir žiedinių kopūstų, brokolių, briuselinių kopūstų, salotų daigai apsaugomi nuo pašaknio ir šaknų puvinių sukėlėjų (Phytophthora spp., Pythium spp., Rhizoctonia spp.). 

Laistyti 0,15 proc. koncentracijos tirpalu. 15 ml produkto atskiesti 10 l vandens ir palaistyti 5 m².

Po laistymo PREVICUR ENERGY būtina palaikyti pakankamą substrato drėgmę.

PREVICUR ENERGY naudoti kas 7-10 dienų.

Laistoma ne daugiau kaip 2 kartus.

Laikotarpis po paskutinio laistymo iki derliaus nuėmimo: 3 dienos.


Dekoratyviniai augalai

Augalų laistymas

Dekoratyviniai augalai apsaugomi nuo fitoftorozės, šaknų ir pašaknio puvinių (Phytophthora spp., Pythium spp., Bremia spp., Rhizoctonia spp.)

Laistyti 0,2 proc. koncentracijos tirpalu. 20 ml produkto atskiesti 10 l vandens ir palaistyti 5 m².

Po laistymo PREVICUR ENERGY būtina palaikyti pakankamą substrato drėgmę.

Laistomi profilaktiškai ką tik persodinti augalai arba pasirodžius pirmiesiems ligų požymiams.

Laistoma ne daugiau kaip 2 kartus.

Augalų purškimas

Dekoratyviniai augalai nuo netikrosios miltligės (Perenospora spp., Bremia spp.) purškiami prieš pasirodant pirmiesiems ligų požymiams, kai susidaro palankios sąlygos ligų plitimui. 

Norma-25 ml/100 m² (arui).

Vandens kiekis 5-10 l/100 m² (arui), priklausomai nuo augalų dydžio.

Purkšti kas 7–14 dienų.

Purškiama ne daugiau kaip 2 kartus.


Purškiant rekomenduojame kartu naudoti paviršiaus aktyviąją medžiagą, kuri pagerins augalų apsaugos priemonių, mikroelementų ir kitų produktų pasisavinimą ir padengimą ant augalų. Paviršiaus aktyviąją medžiagą įsigyti galite čia: LIP TOP GOLD

Arba kartu naudokite NANO AGRO TOTAL visapusiškai augalus puoselėjančią paviršiaus aktyviąją medžiagą su išskirtinių aliejų mišiniu – nimbamedžio, citronelos, arbatmedžio, kuri pagerins augalų apsaugos priemonių, mikroelementų ir kitų produktų pasisavinimą ir padengimą ant augalų. Įsigyti galite čia: NANO AGRO TOTAL


DĖMESIO! Maišydami purkštuve augalų apsaugos ir  priežiūros priemones, nepamirškite stabilizuoti tirpalo pH! Tai svarbu dėl galimų nuosėdų susidarymo ir tirpalo efektyvumo. Priemonių efektyvumas mažėja, kai jos naudojamos tirpaluose su šarminiu vandeniu (pH>7). Vandens pH privalo būti 5,5. Tokį vandens rūgštingumą galite užtikrinti su FIX pH 5,5 stabilizatoriumi. Ypač rekomenduotina naudoti, jei viename purkštuve maišote ne vieną augalų priežiūros priemonę. 

Užtikrinsite stabilų purškiamo tirpalo pH (ruošimo ir naudojimo metu) – padidinsite pesticidų ir trąšų efektyvumą! FIX pH 5,5 stabilizatorių įsigykite čia: FIX pH 5,5 


Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.

      ATSARGIAI

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.