+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Startavo mūsų naujasis tinklapis!

Startavo mūsų naujasis tinklapis!

Pristatome naująją MKDS internetinę svetainę. Tikimės, kad liksite patenkinti nauja svetainės išvaizda ir padidėjusiu funkcionalumu. Tinklapyje galėsite ne tik patogiai apsipirkti elektroninėje parduotuvėje, bet ir rasti naudingos informacijos apie augalų priežiūrą bei kitus su augalininkyste susijusius dalykus. Svetainė taip pat papildyta ir kai kuriais labai naudingais įrankiais.

Karščiausios svetainės naujovės:

  • Augalų priežiūros puslapis – šiame skyriuje pabandysime pateikti kuo išsamesnės informacijos apie dažniausiai pasitaikančias įvairių augalų problemas ir šių problemų sprendimo būdus. Daugiausiai dėmesio bus skirta augalų ligoms ir kenkėjams, tačiau nebus užmiršti ir sutrikimai, atsirandantys dėl netinkamos augalų mitybos ar nepalankių aplinkos veiksnių. Turinys nuolatos bus papildomas išsamesniais aprašymais, nuotraukomis ir kita naudinga informacija.
  • Skaičiuoklės – Jūsų patogumui sukūrėme patogius įrankius, skirtus nesudėtingai apskaičiuoti reikiamus įvairių skiedžiamų produktų kiekius norimam tirpalo kiekiui paruošti. Taip pat, šių skaičiuoklių pagalba galėsite apskaičiuoti ir reikiamą vandens kiekį ar apdorojamą plotą, turint tam tikrą kiekį produkto. Šias skaičiuokles rasite po kiekvieno produkto, kurį reikia skiesti ar kaip kitaip maišyti, kortele. Išsamesni aprašymai ir naudojimo instrukcijos pateikti prie skaičiuoklių.

Mes visada atsižvelgiame į Jūsų nuomonę, tad jei turėsite pastebėjimų ar naudingų patarimų, kaip patobulinti svetainę, rašykite mums!

Patogaus naršymo ir malonių įspūdžių naudojantis naująja svetaine!


Iš anksto atsiprašome už galimus nepatogumus naudojantis svetaine - kai kurios funkcijos kurį laiką gali veikti ne taip kaip numatyta. Nesklandumai bus pašalinti kiek įmanoma operatyviau!


MKDS


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.