+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
TROOP MIKROORGANIZMŲ ARMIJA AUGALAMS

TROOP MIKROORGANIZMŲ ARMIJA AUGALAMS

Jums kyla klausimas: kaip užauginti sveiką, bet gausų derlių? 

TROOP augalų priežiūros ir mitybos produktai yra pagaminti naudingų mikroorganizmų pagrindu. Jie užtikrina natūralų ir efektyvų augalų:

 • įsišaknijimą,
 • augimą,
 • derlingumą.

ABSORPTION – naudinga mikorizė augalams iš miško tiesiai į Jūsų daržą!

Biologinis šaknų biostimuliatorius iš unikalaus mikorizę formuojančio grybelio, kuris užmezga su augalu simbiotinį ryšį ir natūraliai, efektyviai ir tvariai gerina jo augimą ir gerovę. 

 • Padidėja vandens ir maisto medžiagų įsisavinimas
 • Gyvybiškesni, sveikesni, derlingesni augalai
 • Pagerėja dirvožemio struktūra

SUDĖTIS: Produkto sudėtyje yra išskirtinis grybelis Glomus iranicum var. Tenuihypharum ir organinio mineralo kompleksas.

VEIKIMO BŪDAS: Per 24 val. grybelis išskiria gemalo hifą, kuris susiliečia su šaknimi ir suformuoja vidinį hifą, kuris prasiskverbia į šaknis, pradeda augti viduje, tarpląstelinėje erdvėje. Grybui augant, jis patenka į šaknų ląsteles, prasiskverbia pro ląstelės sienelę ir sukuria arbusculus – mikorizę formuojančio grybelio pagrindą. Tai padidina šaknų apimtį ir jų siurbiamąją galią. Glomus iranicum var. Tenuihypharum sugeba padidinti augalų maistinių medžiagų ir vandens įsisavinimą dėl intensyvesnio šaknų vystymosi ir grybelio bei augalo sinergijos. Siekdamas pamaitinti grybą cukrumi, augalas padidina fotosintezės aktyvumą, o susidariusi gliukozė šaknyje paverčiama krakmolo atsargomis, naudingomis augalo dygimui, augimui, žydėjimui, derlingumui. Po apdorojimo augalas suaktyvina didesnę hormonų, tokių kaip auksinas, giberelinas, citokininas, gamybą augalo vegetatyvinio augimo ir žydėjimo bei dauginimosi fenofazėse. Augale susidaro mažiau abscizo rūgšties, lyginant su neapdorotais augalais, todėl augalai mažiau reaguoja į aplinkos stresą ir geriau vystosi. Daugiau skaitykite čia: ABSORPTION

Auginkite savo augalus sveikoje ir derlingoje dirvoje su ACTIVATION biotrąša, probiotiku!

 • Atgaivina nualintus dirvožemius, apsaugo nuo degradacijos, sutankėjimo
 • Išskiria maistines medžiagas augalams
 • Gerina augalų augimą ir derėjimą

SUDĖTIS: Produkto sudėtyje yra išskirtinis Azospirillum brasilense, Agrobacterium pusense, Ochrobactrum pseudogrignonense ir Meyerozyma guilliermondii mikroorganizmų kompleksas.

VEIKIMO BŪDAS: ACTIVATION veikia tiesiogiai, sukurdamas efektyvią rizosferos mikroorganizmų florą, kuri užtikrina tinkamą įvairių augalų vystymąsi intensyviame žemės ūkyje, garantuodamas efektyvų nualintų, skurdesnių dirvų atstatymą ir biologinį atsinaujinimą. Tai garantuoja didesnį naudingų dirvožemio mikroorganizmų aktyvumą, geresnį maistinių medžiagų prieinamumą augalams iš dirvožemio tirpalo, tuo pačiu skatinant derliaus vystymuisi tinkamą aplinką. Fiksuoja azotą (N) ir padaro augalui prieinamas kitas dirvožemyje užblokuotas maistines medžiagas. Augalai suformuoja daugiau šakniaplaukių, didesnę bendrą šaknų ir antžeminę biomasę, geriau geba susidoroti su nepalankiomis aplinkos sąlygomis augimo metu, geriau dera. Naudojant, stabilizuojamas ekologinis ekosistemų funkcionavimas ir produktyvumas. Daugiau skaitykite čia: ACTIVATION

NitroFix biotrąša – natūralus augalų aprūpinimas azotu per lapus.

 • Fiksuoja azotą augaluose nedarant poveikio aplinkai. 
 • Augalas natūraliai pasisavina jam reikalingą azotą.

SUDĖTIS: Produkto sudėtyje yra patentuota fotosintetinė bakterija Methylobacterium symbioticum, kuri sąveikaudama su augalais, fiksuoja azotą iš oro be neigiamo poveikio aplinkai.

VEIKIMO BŪDAS: NitroFix per augalų žioteles patenka į ląstelę ir įsikuria arčiausiai chloroplasto esančiose citoplazmos vietose. N2 iš oro nuolat fiksuojamas ir konvertuojamas į NH4+ (amonio azotą). Jis tiesiogiai metabolizuojamas į amino rūgštis, kurios gyvybiškai būtinos augalams. Užtikrinamas nuolatinis azoto srautas neeikvojant augalų energijos. NitroFix kaupiamas azotas yra nuolat pasisavinamoje augalams formoje, skirtingai nei tręšiant per dirvą, kai dėl sausros ar kitų sąlygų maisto medžiagos augalams tampa neįsisavinamos. NitroFix sumažina neigiamą trąšų poveikį aplinkai. Daugiau skaitykite čia: NITROFIX

Kadangi TROOP yra biologiniai produktai, jie nepalieka nepageidaujamų likučių augaluose.Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.