+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
DETIA WÜHLMAUSGAS nuo kurmių ir pelėnų, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt.)
DETIA WÜHLMAUSGAS nuo kurmių ir pelėnų, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt.)DETIA WÜHLMAUSGAS nuo kurmių ir pelėnų, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt.)DETIA WÜHLMAUSGAS nuo kurmių ir pelėnų, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt.)

DETIA WÜHLMAUSGAS nuo kurmių ir pelėnų, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt.)

Prekės kodas: 1080417
Vnt. kaina:12,10 €

Priemonė pelėnams ir kurmiams išvaryti iš lauko, sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų auginimo plotų bei pievų.Nurodyta kaina vienos 250 g pakuotės. MAXI pakuotėje yra 12 pakuočių x 250 g.

Naudojimo instrukcijos

Sodo, daržo ir kitų plotų apsauga nuo kurmių ir pelėnų.

Dėžutėje yra 50 x 5 g granulių.


VEIKIMAS

DETIA WÜHLMAUSGAS - tai granulės, kurios reaguoja su dirvoje ir ore esančia drėgme ir ima skleisti dujas. Dujų kvapo nepakenčia gyvūnai - kurmiai, pelėnai ir palieka paveiktą teritoriją. 


NAUDOJIMAS

Paieškos strypu suraskite požeminę urvų sistemą. Tuomet į kiekvieną urvą įdėkite rekomenduojamą kiekį granulių maišelių.

  • Pelėnų urvui - 1 x 5 g 
  • Kurmio urvui - 4 x 5 g 


Po to iš karto uždenkite angą velėna, medžio gabalu, akmeniu ar žemės grumstu, bet stipriai neužspauskite, kad acetileno dujos, išsiskyrusios produktui reaguojant su dirvoje esančia drėgme, galėtų laisvai prasiskverbti į urvus. Granulėms ištirpus, lieka kalkės.  Panaudojimų skaičius neribojamas.

Veikia mažiausiai 2 savaites.


DĖMESIO! Po naudojimo pakuotę būtina sandariai uždaryti. Produktą galima naudoti tik lauke, tačiau, ne po pastatais ar šalia jų, kad susidarančios dujos neprasiskverbtų į pastatus.Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.                                          PAVOJINGA

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.