+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Feromonas Tinklasparniui lapsukiui Pherozzip, MAXI pak. (kaina nurodyta 1 vnt)
Feromonas Tinklasparniui lapsukiui Pherozzip, MAXI pak. (kaina nurodyta 1 vnt)Feromonas Tinklasparniui lapsukiui Pherozzip, MAXI pak. (kaina nurodyta 1 vnt)Feromonas Tinklasparniui lapsukiui Pherozzip, MAXI pak. (kaina nurodyta 1 vnt)Feromonas Tinklasparniui lapsukiui Pherozzip, MAXI pak. (kaina nurodyta 1 vnt)

Feromonas Tinklasparniui lapsukiui Pherozzip, MAXI pak. (kaina nurodyta 1 vnt)

Prekės kodas: 3005772
Vnt. kaina:5,19 €

Feromonas skirtas tinklasparnio lapsukio pritraukimui, sugavimui ir gausumo nustatymui.Nurodyta kaina vienos pakuotės. MAXI pakuotėje yra 8 vnt.Feromonas BE GAUDYKLĖS, įsigykite čia: PHEROZZIP TRIKAMPĖ VABZDŽIŲ – KENKĖJŲ GAUDYKLĖ DELTAPHEROZZIP DAUGKARTINĖ VABZDŽIŲ – KENKĖJŲ GAUDYKLĖ

Naudojimo instrukcijos


Pherozzip

Feromonas – tinklasparnis lapsukis (Adoxophyes orana)


Skirtas tinklasparnio lapsukio pritraukimui, sugavimui ir gausumo nustatymui.

 • Nekenksmingas aplinkai,
 • Skirtas tik vienai kenkėjo rūšiai,
 • Veikia iki 6 savaičių.


POVEIKIS

Privilioja vabzdžių patinėlius į gaudykles ir patelės lieka neapvaisintos, dėl ko mažėja šių kenkėjų populiacija. Feromonai nepavojingi žmonėms, gyvūnams, paukščiams, nenuodingi aplinkai


PAŽEIDIMAI

Kenkia vaismedžiams, serbentams, avietėms, erškėčiams bei kitiems lapuočiams medžiams ir krūmams.  Daugiausiai pasireiškia ant viršutinių medžio ūglių. Lervos išgraužia lapuose skyles. Ant vaisių paprastai yra keletas mažų skylučių prie kurių prilimpa lapas.


NAUDOJIMAS

 • Pherozzip gaudyklė (parduodama atskirai) su feromonu kabinama vaismedžio vainiko viduryje, vakarų pietvakarių pusėje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių vietoje.
 • Drugiai pradeda skraidyti po dviejų savaičių nuo žydėjimo ir skraido 3 - 4 savaites. II generacijos drugiai pradeda skraidyti liepos pradžioje ir skraido 5 - 6 savaites. Todėl feromonus keiskite kas 6 sav.
 • Žalingumas įvertinamas žalio kūgio - žiedpumpuriams rausvėjant. Jei pažeistų pumpurų ar skrotelių daugiau kaip 5%, reiktų imtis augalų apsaugos priemonių.
 • Kai oro temperatūra žemesnė – kenkėjų vislumas mažėja ir augalų priežiūrai užtenka feromoninių gaudyklių.
 • Naudojant daugiau gaudyklių – kenkėjų sugavimo skaičius didėja.


DĖMESIO: Feromonas BE GAUDYKLĖS – pirkti spauskite čia:

PHEROZZIP TRIKAMPĖ VABZDŽIŲ – KENKĖJŲ GAUDYKLĖ DELTAPherozzip gaudykles galite įsigyti čia


NORMA

 • Mažam medeliui užtenka 1 gaudyklės su masalu, didesniam kabinkite 3 gaudykles su masalu
 • Monitoringui: 1 feromoninis masalas / 10 a
 • Sugavimui: 3 feromoniniai masalai / 10 a


PASTABA: Sprendimai dėl pesticidų naudojimo neturėtų būti priimami remiantis vien gaudyklių duomenimis. Reikėtų atsižvelgti į klimato ir biologinius aspektus!

Feromono geriausia veikimo trukmė – 4 - 6 sav., vėliau jo efektyvumas palaipsniui mažėja, todėl pakeiskite nauju.


Plačiau apie feromonus skaitykite čia.


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.