+370 5 2726727
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Feromoninis masalas kaštonų keršakandėms

Feromoninis masalas kaštonų keršakandėms

Prekės kodas: 1009585

Feromoninis masalas kaštonų kenkėjams (keršakandėms) privilioti.


Naudojimo instrukcijos


Feromonai arba atraktantai yra masalas kaštoninėms keršakandėms pritraukti ir išsaugoti gražią kaštonų lapiją.


NAUDOJIMAS

Masalas dedamas į Magnet cucarachagaudyklę. Gaudyklę reikia pritaisyti (pririšti perveriant per sulankstymo ertmes bet kokią juostelę) prie kaštono šakos. Mažam medeliui užtenka 1 masalo, didesniam kabinkite 3 vnt. masalo.

Anksti pavasarį rekomenduojame apipurkšti medžio kamieną Magnet SPRAY klijais, taip sukuriant lipnų barjerą ir užkertant kelią kaštoninių keršakandžių dauginimuisi. Po kaštonu peržiemoję vabzdžiai pabunda anksti pavasarį ir lipa medžio kamienu vainiko link. Prie lipnaus barjero vabzdžiai prilips ir žus.


VEIKIMAS

Masalas pagamintas sintetinių kvapų pagrindu, kurie pritraukia keršakandžių patinėlius. Prilipę vabzdžiai gaudyklėse žūva. Tokiu būdu mažinama Kaštoninių keršakandžių populiacija ir apsaugomi kaštonai nuo kenkėjų.

  • Nekenksmingas aplinkai, veikia selektyviai tik kenkėją.

  • Masalas veikia iki 6 savaičių.

Kaštoninė keršakandė (lot. Cameraria ohridella) – keršųjų kandelių šeimai priklausanti drugių rūšis. Lietuvoje šis parazitas atsirado 2002 metais. Skraido nuo balandžio pabaigos iki rugsėjo. Pirmieji suaugėliai atsiranda balandžio pabaigoje, tuomet juos galima aptikti ant besivystančių lapų ir kelmų žievės. Kenkėjai veisiasi pačiuose kaštonų lapuose – ten išgraužia takus ir deda kiaušinėlius.
 


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.