+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Kalkių nuovirų valiklis FREKENBOC 25 g, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt)
Kalkių nuovirų valiklis FREKENBOC 25 g, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt)

Kalkių nuovirų valiklis FREKENBOC 25 g, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt)

Prekės kodas: 3005658
Vnt. kaina:0,45 €

Kalkių nuovirų valiklis emaliuotams, plastikiniams, metaliniams virduliams ir jų kaitinimo elementams, kavos virimo aparatams, lygintuvams, puodams.Nurodyta kaina 1 vnt. MAXI pakuotėje yra 10 vnt. 

Naudojimo instrukcijos


Greitas nukalkinimo sprendimas.

  • Nepalieka kvapo
  • Užtikrina ir prailgina nepriekaištingą įrangos veikimą

Priemone galima nukalkinti emaliuotus, plastikinius, metalinius virdulius ir jų kaitinimo elementus, kavos virimo aparatus, lygintuvus, puodus.


NAUDOJIMAS

Pakuotės turinį suberkite į valomą indą. Įpilkite vandens, kad apsemtų apnašas ir pavirinkite. Jei reikia - pakartokite. Ištirpus nuoviroms, kelis kartus užvirinkite švarų vandenį, indus gerai išplaukite. Norma 25 g / 1 L vandens.

Lygintuvams: ištirpinkite arbatinį šaukštelį priemonės/ 100 ml vandens ir supilkite į lygintuvą. Įjunkite 10 min. Ištirpus kalkėms, išplaukite.


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.