+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
BACTO GOBBLER, biologinės tabletės nuotekoms, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt.)
BACTO GOBBLER, biologinės tabletės nuotekoms, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt.)

BACTO GOBBLER, biologinės tabletės nuotekoms, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt.)

Prekės kodas: 3005675
Vnt. kaina:7,70 €

Mikroorganizmai, skirti nemalonių kvapų naikinimui, kanalizacijos duobių, nutekamųjų vamzdynų  valymui ir priežiūrai.Nurodyta kaina vienos pakuotės. MAXI pakuotėje yra 12 vnt. 

Naudojimo instrukcijos


Biologinės tabletės nuotekoms valyti:

  • Skaido organinę taršą.
  • Naikina nemalonius kvapus.
  • Gerina vandens pralaidumą ir infiltraciją drenažo sistemose.
  • Saugus vamzdynams.
  • Tinka valymo įrenginių veikliojo dumblo aktyvavimui.


VEIKIMAS

Ypač didelė (4 milijardai vienoje tabletėje) bakterijų koncentracija, esanti tabletėse, greitai suformuoja bakterijų kolonijas ir užtikrina organinės taršos skaidymą: suardo popierių, muilą, riebalus, sanitarines servetėles, plaukus ir kitas organinės kilmės atliekas. Jas paverčia į vandenį ir anglies dvideginio dujas. Pilnai išvalytą vandenį  galite naudoti laistymui arba nupilti ant grunto. 


Reguliariai naudojant, išsivalo organinės kilmės medžiagų sankaupos plautuvių, vonių, klozetų vamzdynuose, dingsta nemalonūs kvapai, greičiau nuteka vanduo.


NAUDOJIMAS

  • Nuotekų duobių priežiūrai:  įmeskite 1 tabletę 2 kartus per mėnesį į klozetą ir porą kartų nuleiskite vandenį. Pirminė norma - dviguba. Didesnis preparato kiekis greitina valymo procesą. Išsiurbus nuotekų duobes, įmeskite naują tabletę.
  • Vamzdynų priežiūrai: 1 tabletę ištirpinkite 10 litrų šilto vandens. Po 15 min. išpilkite į plautuvę, vonią, klozetą, kad jų sifonai užsipildytų ir truputį perbėgtų į vamzdynus. Tirpalas vamzdžiuose  turėtų būti kuo ilgiau nenuplautas. Šią procedūrą atlikite prieš naktį, kartą per mėnesį.


 Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.