+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Lėtai tirpus blokas riebalų gaudyklių priežiūrai, 455 g

Lėtai tirpus blokas riebalų gaudyklių priežiūrai, 455 g

Prekės kodas: 2001138
Vnt. kaina:37,36 €

Mikroorganizmai riebalinės masės utilizavimui, riebalų gaudyklėms, nuotekų valymui nuo riebalų.

Naudojimo instrukcijos

 

Lėtai tirpus blokas riebalų gaudyklių priežiūrai. Naudojamas kavinėse, restoranuose, valgyklose, maisto gamybos pramonėje ir kt.

Lėtai tirpus blokas savo sudėtyje turi 12 mikroorganizmų rūšių, labai energingai oksiduojančių visas riebalų frakcijas. Preparatas skirtas riebalų gaudyklėms, nuotekų valymui nuo riebalų bei sukauptos riebalinės masės utilizavimui. Taip pat produkto sudėtyje yra mikroorganizmų, kurie suskaido organines medžiagas (baltymus, angliavandenius, angliavandenilius), esančias nuotėkose, išvalo nuo fosforo, azoto junginių. Visos gamybinės atliekos yra šių mikroorganizmų maitinimosi šaltinis.


VEIKIMAS

  • riebalinės masės utilizacija;

  • nuotėkų išvalymas nuo riebalų, BDS ir ChDS sumažinimas;

  • žymus kvapo sumažėjimas - riebalinė masė ir riebalai, paveikti mikroorganizmais, skleidžia žymiai silpnesnį kvapą, kvapas lokalizuojasi 10 -15 cm atstumu;

Galutiniai šio proceso produktai yra anglies dioksidas ir vanduo. Biopreparatas yra atsparus pH svyravimams (intervale 5,5 - 8,5), plačiai naudojamoms dezinfekcinėms priemonėms bei plovikliams. Produktas yra patikrintas ir pripažintas nekensmingu gyviems organizmams bei aplinkai. Mikroorganizmai nėra genetiškai modifikuoti, todėl nekenkia florai ir faunai. Preparato dozavimas priklauso nuo užteršimo lygio, temperatūros, išlaikymo laiko, pH.

 

 


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.