+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Lima oro moliuskocidas, 1 kg

Lima oro moliuskocidas, 1 kg

Prekės kodas: 3005889
Vnt. kaina:16,99 €

Moliuskocidas, skirtas apsaugoti lauko ir sodo augalus nuo šliužų.SKIRTAS TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI. Parduodame tik su augalų apsaugos pažymėjimu – Profesionaliems APP naudotojams.

Naudojimo instrukcijos

Neturite pažymėjimo – prisijunkite www.ikmis.lt – išsilaikykite testą „Augalų apsaugos produktų profesionaliųjų naudotojų mokymo programa“


Lima Oro naudojamas augalų apsaugai nuo šliužų žieminiuose ir vasariniuose javuose, žieminiuose ir vasariniuose rapsuose, kukurūzuose, bulvėse, salotose, uogakrūmiuose (išskyrus braškes ir žemuoges), ganyklose ir vejose.

Veiklioji medžiaga: metaldehidas 50 g/kg (5%)

Produkto forma: granulės


Skirtas profesionaliam naudojimui.


NAUDOJIMAS

Lima Oro yra moliuskocidas, skirtas apsaugoti lauko ir sodo augalus nuo šliužų. Lima Oro naudojamas žieminiuose ir vasariniuose javuose, žieminiuose ir vasariniuose rapsuose, kukurūzuose, bulvėse, salotose, uogakrūmiuose (išskyrus braškes ir žemuoges), ganyklose ir vejose.

Naudojimo norma: 7 kg/ha

Produktas tolygiai paskleidžiamas ant dirvos rankiniu būdu arba trąšų barstytuvu iš karto po sėjos. Jei augalai jau auga, naudokite pastebėję pirmuosius pažeidimus.

Didžiausias panaudojimų skaičius: 2 kartai per sezoną (viso 14 kg/ha), kas 7-10 dienų.


Lima Oro iš dalies apsaugo nuo šliužų pažeidimų. Geriausi rezultatai būna, kai produktas naudojamas ramiu ir drėgnu oru, kuomet moliuskai yra aktyviausi. Jei moliuskai nevisiškai išnyksta po pirmo panaudojimo, naudojimą reikia pakartoti.

Venkite panaudojimo prieš labai smarkų lietų, nes granulės gali suirti.


DĖMESIO

Siekiant apsaugoti paukščius ir gyvūnus būtina pašalinti granules, pabirusias už lauko (kuriame naikinate šliužus) ribų. Siekiant apsaugoti naminius gyvūnus ir paukščius, neleiskite gyvūnams patekti į apdorotas teritorijas.


Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.


      ATSARGIAI

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.