+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Ferramol Limacide, moliuskocidas, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt.)
Ferramol Limacide, moliuskocidas, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt.)

Ferramol Limacide, moliuskocidas, MAXI pakuotė (kaina nurodyta 1 vnt.)

Prekės kodas: 1080647
Vnt. kaina:13,39 €

Moliuskocidas nuo sraigių ir šliužų – tinkamas naudoti ekologiniame ūkininkavime pagal reglamentą (ES) 2021/1165.Nurodyta kaina vienos 500 g pakuotės. MAXI pakuotėje yra 12 vnt. pakuočių po 500 g = 6 kg.

Naudojimo instrukcijos


Ferramol®Limacide yra moliuskocidas, naudojamas uogynų, lauko ir uždaro grunto daržovių bei dekoratyvinių augalų apsaugai nuo šliužų ir sraigių. Šliužų jaukas - kirtas neprofesionaliajam naudojimui. Veiklioji medžiaga: geležies fosfatas 9,9 g/kg. Jauko granulės su 1 % geležies fosfatu. Produkto forma – granulės.

                           

VEIKIMAS

Ferramol®Limacide vilioja visus augalams kenksmingus šliužus. Paragavę moliuskocido, po kelių valandų jie  nustoja  ėsti  ir  pasitraukia  į  savo  slėptuves,  kur  nugaišta.  Tai  visiškai  naujas  poveikis,  kurio rezultatai nesumažėja dėl lietaus ar drėgno oro,  kai šliužai būna  ypač aktyvūs. Šliužus grūdeliai labiausiai vilioja tuomet, kai jie būna drėgni. Sausose vietose, kai nėra lietaus, grūdelius reikėtų laikas nuo laiko sudrėkinti. Daug kartų drėkinami jie nesuyra.


NAUDOJIMAS

Pasirodžius šliužams, Ferramol®Limacide tolygiai, ne eilėmis ir ne krūvelėmis, paskirstomas ant žemės tarp augalų.  Grūdelių paberiama  ankstyvą vakarą, šliužams išlindus iš savo slėptuvių.  Kai  masalas suėstas, reikėtų vėl paberti  Ferramol®Limacide. Taip  atsikratoma naujų šliužų, kurie patenka į sodą iš aplinkinių vietovių.

Naudojimo norma: šliužams, sraigėms naikinti  išberkite 1,25–2,5 g/m² Ferramol Limacide granulių.

Didžiausias naudojimų skaičius: 4.

Dėmesio! Per vieną dieną žmogus gali apdoroti ne didesnį kaip 4 arų plotą (400  ).

NAUDOJIMO SRITYS

  • uogynuose,
  • lauko ir uždaro grunto daržovėse,
  • dekoratyviniuose augaluose.

 

Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.