+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Magnet bed bug lipni gaudyklė patalinėms blakėms, 4 vnt
Magnet bed bug lipni gaudyklė patalinėms blakėms, 4 vnt Magnet bed bug lipni gaudyklė patalinėms blakėms, 4 vnt Magnet bed bug lipni gaudyklė patalinėms blakėms, 4 vnt

Magnet bed bug lipni gaudyklė patalinėms blakėms, 4 vnt

Prekės kodas: 3005847

Vienpusis lipnus lapelis – gaudyklė patalinei blakei aptikti ir sugauti.

Naudojimo instrukcijos


  • Pakuotėje 4 gaudyklės
  • Estetiško dizaino, paprasta naudoti
  • Gaudo blakes visais vystymosi etapais
  • Be pesticidų ir insekticidų

Gaudyklė skirta apsisaugoti nuo patalinių blakių. Kūno temperatūra ir iškvepiamas anglies dioksidas pritraukia vabzdžius. Ši lipni gaudyklė veikia kaip barjeras ir neleidžia vabzdžiams patekti ant čiužinio. Jei vabzdžiai išplinta aplinkoje, rekomenduojame naudoti insekticidus.


NAUDOJIMAS

Nuplėškite apsauginį popieriaus sluoksnį ir padėkite gaudykles po visomis lovos ar sofos kojomis. Siekiant geriausio rezultato, rekomenduojame visus baldus atitraukti nuo sienų. Gaudyklė veikia tol, kol visas jos plotas pasidengia vabzdžiais. Efektyvumas sumažėja dulkėtoje aplinkoje. Jei blakės nesugaunamos, tai nereiškia, kad jų nėra kambaryje.


Monitoringo priemonė. Aptikę patalinę blakę, naudokite atitinkamus insekticidus. 


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.