+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
SCHULTZ orchid food orchidėjų skystos trąšos, 250 g.

SCHULTZ orchid food orchidėjų skystos trąšos, 250 g.

Prekės kodas: 1080786
Vnt. kaina:7,89 €

SCHULTZ orchid food orchidėjų skystos trąšos su kalciu, magniu ir mikroelementais, 250 g. NPK 4.5-3-4+1.5MgO+3.4CaO+TE (B+Cu+Fe+Mn+Mo+Zn)

Naudojimo instrukcijos


Pagaliau mums pavyko! Nuo šiol viskas, ko reikia orchidėjoms, vienose trąšose. Subalansuotos, aukščiausios kokybės, visiškai užbaigtos trąšos su visais augalams reikalingais makro- ir mikroelementais, įskaitant kalcį ir magnį. Trąšos yra lengvai orchidėjų įsisavinamos ir iš karto pradeda veikti. Skatina visų rūšių orchidėjų sveiką, stiprų ir kompaktišką augimą, gausų žydėjimą.

Tinka šioms orchidėjų rūšims: Falenopsiai, Dendrobiai, Katlėjos, Vandos, Raibuolės, Brasijos, Masdevalijos, Liežuvės (Odontoglossum).


NAUDOJIMAS

  • 7 lašai trąšų (1 pipetė) - 1 litrui vandens, kiekvieną kartą laistant. Tręšiant 1-2 kartus per mėnesį, 2 pipetės – 1 litrui vandens.
  • Orchidėjas, ypač vasarą, kai oras šiltas ir sausas, geriausia su visu vazonu pamerkti į paruoštą trąšų tirpalą ir palaikyti iki 1 val.
  • Per lapus orchidėjos maistingųjų medžiagų pasisavina netgi daugiau nei per šaknis, todėl paruoštu tirpalu kartą per savaitę naudinga jas nupurkšti.


EB TRĄŠOS. C.2.1 – sudėtinės skystos trąšos.

Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.