+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
SCHULTZ orchid food orchidėjų skystos trąšos, 250 g.

SCHULTZ orchid food orchidėjų skystos trąšos, 250 g.

Prekės kodas: 1080786
Vnt. kaina:7,89 €

SCHULTZ orchid food orchidėjų skystos trąšos su kalciu, magniu ir mikroelementais, 250 g. NPK 4.5-3-4+1.5MgO+3.4CaO+TE (B+Cu+Fe+Mn+Mo+Zn)

Naudojimo instrukcijos


Pagaliau mums pavyko! Nuo šiol viskas, ko reikia orchidėjoms, vienose trąšose. Subalansuotos, aukščiausios kokybės, visiškai užbaigtos trąšos su visais augalams reikalingais makro- ir mikroelementais, įskaitant kalcį ir magnį. Trąšos yra lengvai orchidėjų įsisavinamos ir iš karto pradeda veikti. Skatina visų rūšių orchidėjų sveiką, stiprų ir kompaktišką augimą, gausų žydėjimą.

Tinka šioms orchidėjų rūšims: Falenopsiai, Dendrobiai, Katlėjos, Vandos, Raibuolės, Brasijos, Masdevalijos, Liežuvės (Odontoglossum).


NAUDOJIMAS

  • 7 lašai trąšų (1 pipetė) - 1 litrui vandens, kiekvieną kartą laistant. Tręšiant 1-2 kartus per mėnesį, 2 pipetės – 1 litrui vandens.
  • Orchidėjas, ypač vasarą, kai oras šiltas ir sausas, geriausia su visu vazonu pamerkti į paruoštą trąšų tirpalą ir palaikyti iki 1 val.
  • Per lapus orchidėjos maistingųjų medžiagų pasisavina netgi daugiau nei per šaknis, todėl paruoštu tirpalu kartą per savaitę naudinga jas nupurkšti.


EB TRĄŠOS. C.2.1 – sudėtinės skystos trąšos.

Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.