+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
SCHULTZ orchidėjoms trąšos, 350 g.

SCHULTZ orchidėjoms trąšos, 350 g.

Prekės kodas: 1080782
Vnt. kaina:10,49 €

SCHULTZ orchidėjoms trąšos, 350 g. 18-27-18+2MgO+mikroelementai.

Naudojimo instrukcijos


Subalansuotos aukščiausios kokybės trąšos su reikalingais mikroelementais visų rūšių orchidėjoms ir epifitams. Skatina žydėjimą, sodrina spalvas, spartina visapusišką augimą, išvysto stiprią šaknų sistemą ir ilgiau išlaiko orchidėjų bei epifitų grožį. Trąšos yra lengvai įsisavinamos ir iš karto pradeda veikti. Naudoti kiekvieną kartą laistant – taip augalai gauna reikalingų maisto medžiagų kiekį kaskart. Šiomis trąšomis rekomenduojame gausiai palaistyti iš karto po persodinimo, nes jose esantis fosforas skatina šaknų augimą.


NAUDOJIMAS

VIDUJE RASITE ŠAUKŠTELĮ-DOZATORIŲ (ATITINKA 1/4 ARBATINIO ŠAUKŠTELIO)

  • KAMBARINĖMS IR PERSODINTOMS ORCHIDĖJOMS: 3 litrams vandens – 1 šaukštelis trąšų


Milteliai ištirpinami vandenyje. Paruoštu tirpalu laistomi augalai. Gali būti naudojamos ištisus metus. Tręškite kas 7-14 dienų. Kai augalai aktyviai auga, galima naudoti kiekvieną kartą laistant. Pasikeitusi trąšų konsistencija, spalva ar forma nesumažina veiksmingumo!


EB TRĄŠOS. B.1.1 - NPK trąšos. Turi mikroelementų. 

Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.