+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Skruzdžių kontrolės rinkinys sodybai
Skruzdžių kontrolės rinkinys sodybaiSkruzdžių kontrolės rinkinys sodybai

Skruzdžių kontrolės rinkinys sodybai

Skruzdžių kontrolės rinkinys sodybai – masalo padėkliukai sodo skruzdėms, lipnūs klijai medžių kamienams nuo skruzdžių ir barstomi milteliai skruzdžių kontrolei.

Naudojimo instrukcijos

Detia metalinė dėžutė skirta sodo skruzdžių naikinimui.

 • Paprastas ir patogus naudojimas.
 • Saugi pakuotė.


VEIKIMAS

Produkto veiklioji medžiaga – spinozadas.  Skruzdes vilioja ir traukia dėžutėje esantis jaukas. Skruzdės paima patrauklų jauką kartu su veikliąja medžiaga ir neša jį į lizdą motinėlei ir išsiritusioms skruzdėlėms maitinti. Tokiu būdu preparatas yra perduodamas ir išnaikinamos ištisos skruzdžių kolonijos.


NAUDOJIMAS

Įspauskite dėžutę nurodytose vietose ir pastatykite ją tiesiai ant skruzdėlių tako. Jei jauko dėžutę statysite lauke, pasirinkite tokią vietą, kur nesikaupia lietaus vanduo, kad neapsemtų jauko dėžutėje esančio masalo.

Skruzdžių jauko dėžutės veikimo laikas  net 6-8 savaitės.

 • Kai skruzdėlės nėra smarkiai išplitusios, užtenka 1 dėžutės 12 m² jų išplitimo plotui.
 • Kai skruzdėlės plinta masiškai - 2 dėžutės 12 m² vabzdžių išplitimo plotui.
 • Pakartotinio vabzdžių išplitimo atveju pakartokite preparato naudojimą.Detia birūs milteliai skruzdėlėms naikinti. 

Skirtas naudoti patalpų viduje, aplink pastatus, terasose, balkonuose ir kt.

Didelė pakuotė – net 50 m² skruzdėlių paplitimo teritorijai! 


VEIKIMAS

Nuodų veiklioji medžiaga – permetrinas paveikia skruzdžių nervų sistemą ir jos žūsta. Produktas labai traukia skruzdėles dėl didelio cukraus kiekio. Produktas taip pat veiksmingai veikia kitus vabzdžius, pvz., cukrinius žvyninukus, vėdarėlius.


NAUDOJIMAS

Preparatas naudojamas miltelių pavidale arba ištirpinus vandenyje:

 • Barstymas: insekticido miltelius (10 g/m²) plonu sluoksniu paskleisti skruzdėlių susikaupimo vietose, lizduose,  ar ant jų judėjimo takų.
 • Laistymas: insekticido miltelius ištirpinti vandenyje (10 g preparato ištirpinti 1 l vandens ir gerai išmaišyti), laistyti skruzdėlių susikaupimo vietose ar ant jų judėjimo takų. Sąnaudos: 1 m² paviršiaus apdoroti reikia 10 l pagaminto tirpalo.Purškiami entomologiniai Magnet spray klijai skirti vaismedžių, vaiskrūmių, dekoratyvinių augalų, šiltnamių, kambarinių augalų priežiūrai.

Tai paprastas ir patogus būdas sukurti lipnų barjerą ropojantiems ir skraidantiems kenkėjams. Klijus galima purkšti tiesiai ant kamieno arba kitų paviršių, kur tik reikalinga barjerinė apsauga nuo vabzdžių. Magnet spray klijai skirtingai nei įprastos lipnios gaudyklės nekeičia sodo estetinio vaizdo, nes jie yra bespalviai. Natūraliai skyla gamtoje.


NAUDOJIMAS

 • Prieš naudojimą gerai suplakite.
 • Purkšdami laikykite flakoną vertikaliai, nevartykite jo, kitu atveju aerozolis baigsis greičiau nei lipnūs klijai.
 • Klijus purkškite ant sutvirtėjusios medžio žievės aplink kamieną 2 sluoksniais 10 cm pločio juostą, išlaikydami 5-10 cm atstumą nuo paviršiaus.
 • Esant grublėtai medžio žievei ir didesnei absorbcijai, purkškite daugiau nei 2 sluoksnius.
 • Klijai tampa pilnai veiksmingi po 24 valandų.


Gaudyklių gamyba:

Klijus galite purkšti ant įvairių paviršių - medienos, kartono, plastiko. Gaudykles kabinkite, įsmeikite arba padėkite šalia augalų, terasų, tvorų, avilių ir kt.


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.