+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Ataka SNIPER insekticidas skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams, 400 ml
Ataka SNIPER insekticidas skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams, 400 mlAtaka SNIPER insekticidas skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams, 400 mlAtaka SNIPER insekticidas skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams, 400 ml

Ataka SNIPER insekticidas skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams, 400 ml

Prekės kodas: 3005946
Vnt. kaina:7,99 €

Aerozolinis insekticidas su specialiu snapeliu purškimui į plyšius skirtas ropojančiųjų ir skraidančių vabzdžių naikinimui patalpose.

Naudojimo instrukcijos


Ataka Sniper insekticidas skirtas ropojančiųjų (naminių prūsokų, juodųjų tarakonų, patalinės blakių, šuninių blusų, cukrinių žvyninukų) ir skraidančių vabzdžių (kambarinių musių, paprastųjų uodų, mašalų, paprastųjų vapsvų) naikinimui patalpose.

Aerozolis turi specialų snapelį, kuris palengvina įvairių angų, plyšių apdorojimą.


Ataka Sniper gali būti naudojamas vorų naikinimui patalpose, kai vorai sukelia žmonėms nepagrįstą baimę (arachnofobiją), kai jie sukelia alergiją arba yra žinoma, kad patalpoje yra žmogui nuodingų vorų. Vorų naikinimui produktas negali būti naudojamas lauke.

Vadovaujantis tausiojo biocidinių produktų naudojimo principais, vorų pašalinimui iš patalpų rekomenduojama pirmiausia naudoti mechaninius būdus.


NAUDOJIMAS

  • Prieš naudojimą iš patalpos išnešti maisto produktus, gyvūnų ir paukščių narvelius, akvariumus.
  • Daiktus, kurie gali liestis su maisto produktais, uždengti.
  • Prieš naudojimą suplakti. Procedūrą reikėtų atlikti pradedant nuo tolimiausios patalpos dalies, judant atgal link išėjimo.
  • Skraidančių vabzdžių naikinimas: purškimo trukmė 30 m3 tūrio patalpoje turėtų būti ne daugiau nei 7-10 sekundžių. Purkšti atitraukiant toliau nuo veido, paspaudžiant mygtuką ir laikant gaminį vertikaliai išpurkšti patalpą. Nenaudoti ant tapetų ir purkšti bent 1 metro atstumu nuo sienos paviršiaus.
  • Ropojančių vabzdžių naikinimas: purkšti maždaug 30 cm atstumu, atitraukiant toliau nuo veido, vabzdžių būriavimosi ir lizdų vietose (aplink apatines sienų dalis, plyšius, įtrūkimus, apie vandentiekio vamzdžius ir pan.). Procedūrą reikėtų atlikti pradedant nuo tolimiausios patalpos dalies, judant atgal link išėjimo. Purškimo trukmė 2 m2plote turėtų būti apie 30 sek.
  • Po apdorojimo patalpą palikti 1-2 valandas uždarytą, po to maždaug 1 valandą kruopščiai vėdinti.


Pirmasis poveikis panaudojus Ataka Sniper skraidantiems vabzdžiams pasireiškia po 15 minučių, vapsvoms – po 5 minučių, ropojantiems vabzdžiams – po 30 minučių. Preparato veiksmingumas išsilaiko ne mažiau 24 valandų.


Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.                           PAVOJINGA

Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.