+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Skruzdžių naikinimo rinkinys Imidasect Ants
Skruzdžių naikinimo rinkinys Imidasect Ants

Skruzdžių naikinimo rinkinys Imidasect Ants

Vnt. kaina:8,24 €

Skruzdžių masalo padėkliukai su geliniu insekticidu ir gelio švirkštas papildymui – faraoninėms (namuose) ir argentininėms (lauke) skruzdėlėms naikinti.

Naudojimo instrukcijos

Gelinė priemonė masalo padėkliuke ir švirkšte (padėkliukų papildymui) – faraoninių (namuose) ir argentininių (lauke) skruzdėlių naikinimui.


VEIKIMAS

Nuodų veiklioji medžiaga imidaklopridas, prisijungia prie vabzdžio neuronų. Šis prisijungimas sukelia nervų impulsų perdavimo sutrikdymą, kuris yra mirtinas šiems vabzdžiams. Skruzdėles traukia maistinės medžiagos, esančios jauke. Skruzdėlės išnešioja gelį ir juo užkrečia savo gentainius, sukeliant apsinuodijimą per sąlytį ir virškinimą nepriklausomai nuo jų išsivystymo stadijos (kiaušinėliai, lervos, nimfos, lėliukės, suaugėliai).


NAUDOJIMAS

Prieš pradedant naudoti biocidinį produktą, pašalinti visus įmanomus skruzdėlių maisto šaltinius (atliekas, maisto likučius...) iš skruzdėlių buvimo vietų tam, kad užtikrinti, jog skruzdėlės būtų priviliojamos gelio ir tikrai jį suvartotų. Dėkite padėkliukus su masalu šalia skruzdžių takų, įėjimo taškų ir jų lizdų. Padėkliukus su masalu tikrinti kartą per savaitę. Jei reikia, padėkliukus su masalu pakeisti nauju.  Produkto nenaudoti ten, kur jį gali pasiekti tiesioginiai saulės spinduliai ar šilumos šaltiniai (pvz. nedėti po radiatoriais).

Vengti nuolatinio (nenutrūkstamo) produkto naudojimo. Jei skruzdėlių nemažėja nepaisant produkto naudojimo pagal nurodytas instrukcijas, susisiekti su kenkėjų kontrolės ekspertais. Informuoti tiekėją, jei produktas yra neveiksmingas. Kai produktas naudojamas lauke, jis turėtų būti naudojamas ant grindinio (produkto nenaudoti ant plikos žemės).

Vengti nereikalingo kontakto su produktu. Netinkamas produkto naudojimas gali pakenkti sveikatai. Produktu neužteršti maisto ir pašarų, maitinimo įrankių, ar paviršių, kur laikomi maisto produktai. Laikyti biocidinį produktą atokiai nuo maisto, gėrimų ir pašarų. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.


REKOMENDUOJAMA NAUDOTI:

  • Buitinėse patalpose (įskaitant virtuves);
  • Maisto apdorojimo patalpose: maisto gamyklose, virtuvėse, skerdyklose ir pan.;
  • Laikymo patalpose: maisto prekybos vietose, sandėliuose, neapdirbtos produkcijos sandėliuose, grūdų talpyklose (išskyrus grūdų sandėliavimo vietas) ir pan.;
  • Paruošimo: restoranuose, komercinėse virtuvėse ir pan.;
  • Viešuose pastatuose: nepertraukiamai gyvenamose patalpose, įskaitant ligonines, viešbučius, viešuosius baseinus, valstybiniuose pastatuose, įskaitant bažnyčias, hales, bendruomenės centrus, kino teatrus ir pan.


Rekomenduojama dozė:

  • Patalpų viduje:  1 padėkliukas / 4 m² arba 1-2 lašai gelio m². Dėkite 1 cm diametro gelio lašus (apytikslus svoris 0,2g)
  • Lauke: 1 padėkliukas / 6 m² arba 1 gelio lašą padėkite prie įėjimo į urvą arba 1 lašą per metrą ant skruzdėlių tako. Dėkite 1cm diametro gelio lašus (apytikslus svoris 0,2g)  

Produktas gali būti naudojamas pastoviai, be pertraukos iki 2-3 mėnesių, nekeičiant naudojamų padėkliukų su masalu ar tepto produkto. Produktą naudoti pakartotinai iki 12 kartų per metus.


Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

      ATSARGIAI

Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.