+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Šliužų kontrolės rinkinys

Šliužų kontrolės rinkinys

Vnt. kaina:18,08 €

Šliužų kontrolės rinkinys – moliuskocidas ir gaudyklė.

Naudojimo instrukcijos

FERRAMOL LIMACIDE moliuskocidas nuo sraigių ir šliužų.

Tinkamas naudoti ekologiniame ūkininkavime pagal reglamentą (ES) 2021/1165.

Ferramol®Limacide yra moliuskocidas, naudojamas uogynų, lauko ir uždaro grunto daržovių bei dekoratyvinių augalų apsaugai nuo šliužų ir sraigių. Šliužų jaukas - kirtas neprofesionaliajam naudojimui. Veiklioji medžiaga: geležies fosfatas 9,9 g/kg. Jauko granulės su 1 % geležies fosfatu. Produkto forma – granulės.

VEIKIMAS

Ferramol®Limacide vilioja visus augalams kenksmingus šliužus. Paragavę moliuskocido, po kelių valandų jie  nustoja  ėsti  ir  pasitraukia  į  savo  slėptuves,  kur  nugaišta.  Tai  visiškai  naujas  poveikis,  kurio rezultatai nesumažėja dėl lietaus ar drėgno oro,  kai šliužai būna  ypač aktyvūs. Šliužus grūdeliai labiausiai vilioja tuomet, kai jie būna drėgni. Sausose vietose, kai nėra lietaus, grūdelius reikėtų laikas nuo laiko sudrėkinti. Daug kartų drėkinami jie nesuyra.

NAUDOJIMAS

Pasirodžius šliužams, Ferramol®Limacide tolygiai, ne eilėmis ir ne krūvelėmis, paskirstomas ant žemės tarp augalų.  Grūdelių paberiama  ankstyvą vakarą, šliužams išlindus iš savo slėptuvių.  Kai  masalas suėstas, reikėtų vėl paberti  Ferramol®Limacide. Taip  atsikratoma naujų šliužų, kurie patenka į sodą iš aplinkinių vietovių.

Naudojimo norma: šliužams, sraigėms naikinti  išberkite 1,25–2,5 g/m² Ferramol Limacide granulių.

Didžiausias naudojimų skaičius: 4.

Dėmesio! Per vieną dieną žmogus gali apdoroti ne didesnį kaip 10 arų plotą (1000 m2 ).

NAUDOJIMO SRITYS

  • uogynuose,
  • lauko ir uždaro grunto daržovėse,
  • dekoratyviniuose augaluose.


WIN SLUG šliužų gaudyklė – sodo, daržo augalams apsaugoti nuo šliužų ir sraigių.

  • Be nuodų
  • Daugkartinė
  • Paprasta naudoti

Gaudyklė padės apsaugoti Jūsų augalus nuo šliužų ir sraigių. Saugi naminiams ir laukiniams gyvūnams, tinka ūkininkavimui be pesticidų. Gaudyklės dizainas nepastebimai ir estetiškai įsilies į Jūsų sodo, daržo aplinką.

NAUDOJIMAS

  • 1/3 gaudyklės dalį užpildykite masalu, pvz. alumi arba mielių ir šilto vandens mišiniu, uždėkite dangtelį.
  • Įkaskite į žemę šliužų ir sraigių susitelkimo vietose, pvz., gėlynuose, daržuose. Įsitikinkite, jog gaudyklė yra šiek tiek virš žemės lygio, kad nepatektų lietaus vanduo ar purvas.
  • Šliužus ir sraiges vilioja alaus ir mielių kvapas – kenkėjai patys įkris į gaudyklę.
  • Norėdami padidinti gaudyklės efektyvumą, stebėkite ar ji neperpildyta kenkėjais, laiku išvalykite ir pakeiskite masalą nauju.

Pakuotėje 2 vnt.


Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.