+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.

Dekoratyvinių augalų priežiūra

Dekoratyvinių augalų priežiūra

Dekoratyvūs augalai puošia žmogaus aplinką. Dažniausiai puošnūs augalų žiedai žydi palyginus trumpai, tad daugelis dekoratyvių augalų rūšių vertinami dėl gražių ir ilgai išsilaikančių lapų, gražių ir įdomių vaisių ar dėl jų bendro įdomaus pavidalo. Tiksliai nežinoma, kada žmonės pradėjo sodinti ir auginti dekoratyvinius augalus, tačiau vieni pirmųjų dekoratyvių augalų – rožės.

Nors vietinių dekoratyvių augalų rūšių yra gana daug, tačiau labiau mėgstami yra svetimšaliai dekoratyvūs augalai. Svetimšaliai dažniausiai puošnesni už daugumą vietos dekoratyvių augalų. Bet kartu jie reikalauja daugiau priežiūros ir yra mažiau atsparūs ligoms bei kenkėjams.

Šiame skyriuje pasistengsime suteikti informacijos apie dažniausias populiariausių mūsuose dekoratyvinių augalų problemas – kaip jas atpažinti ir galimus sprendimo būdus.

Jūsų problemų sprendimas - mūsų rankose. Skambinkite mūsų komandai +370 652 69755 arba siųskite užklausą el. paštu info@mkds.lt.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.