+370 5 2726727
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.

Kaštonų priežiūra

Kaštonų priežiūra

Kaštonas yra neilgaamžis dekoratyvinis medis, jis gyvuoja apie 200 m. Kaštonai paprastai mėgsta derlingas ir drėgnas dirvas ir yra ganėtinai atsparūs užterštam miestų orui. Šis augalas nebijo šalčių, retai kada apšąla. Mėgsta saulėtas vietas, bet pakenčia ir dalinį pavėsį. Tačiau  auginant kaštonus neišvengsite kenkėjų ir ligų.

Kaštonų kenkėjai

KenkėjasAprašymasSprendimas
Kaštoninė keršakandė Kaštoninė keršakandė (lot. Cameraria ohridella) – keršųjų kandelių šeimai priklausanti drugių rūšis. Lietuvoje atsirado 2002 metais. Skraido nuo balandžio pabaigos iki rugsėjo. Pirmieji suaugėliai atsiranda balandžio pabaigoje, tuomet juos galima aptikti ant besivystančių lapų ir kelmų žievės. Kenkėjai veisiasi pačiuose kaštonų lapuose – ten išgraužia takus ir deda kiaušinėlius. Feromonas Kaštonų keršakandėms (Cameraria ohridella) Pherozzip, 1 vntMagnet spray purškiami lipnūs klijai, 400 ml

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.