+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
BURGUNDIJA rinkinys gėlininkui, 225 g

BURGUNDIJA rinkinys gėlininkui, 225 g

Prekės kodas: 3005566
Vnt. kaina:1,79 €

Gėlių purškimui - nepalieka dėmių.

Naudojimo instrukcijos


Šis mišinys buvo pradėtas naudoti jau XIX a. pabaigoje Prancūzijos vynuogių soduose. Tai - neorganinės druskos - vario sulfato mišinys su kalcinuota soda, kuris gali būti naudojamas pagrindinių vaismedžių, uoginių augalų, gėlių priežiūrai. Šio mišinio pavadinimas kilo nuo Prancūzijos regiono, kuriame jis pradėtas naudoti.

Burgundijos skysčiu rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai:

  • chlorozės (lapų, ūglių, stiebų spalvos pakitimai),

  • deformacijos,

  • baltos ir pilkos apnašos,

  • dėmės,

  • lapų kritimas,

  • džiūvimas,

  • nekrozės (audinių ar augalo dalių žuvimas, pajuodavimas) ir kt.


NAUDOJIMAS

Burgundijos mišinys ruošiamas iš vario sulfato, kalcinuotos (skalbiamosios) sodos ir vandens, juos sumaišant santykiu 1:1,25:100. Dažniausiai vartojamas 1 % tirpalas.

10 l tirpalo paruošimas: 10 l vandens, 100 g vario sulfato ir 125 g skalbiamosios sodos.

Ruošiant Burgundijos skystį 5 litruose vandens ištirpinkite vario sulfatą, o likusiuose 5 litruose - 125 g skalbiamosios sodos. Tada iš lėto maišydami supilkite sodos tirpalą į vario sulfato tirpalą.

Burgundijos skystis veiksmingiausias, kai jautrios augalo dalys padengiamos tolygiu apsauginiu sluoksniu. Šis mišinys ypač tinkamas naudoti gėlėms, kadangi taip intensyviai nenudažo augalų ir nekenkia prekinei išvaizdai.


DĖMESIO! Nenaudokite labai stiprios koncentracijos tirpalų, gali apdeginti augalus

Augalai  purškiami ramybės būsenoje. Kai pasirodo lapeliai purškimo normą mažinkite per pusę arba rinkitės kitą produktą Copfort


DĖMESIO! Maišydami purkštuve augalų apsaugos ir  priežiūros priemones, nepamirškite stabilizuoti tirpalo pH! Tai svarbu dėl galimų nuosėdų susidarymo ir tirpalo efektyvumo. Priemonių efektyvumas mažėja, kai jos naudojamos tirpaluose su šarminiu vandeniu (pH>7). Vandens pH privalo būti 5,5. Tokį vandens rūgštingumą galite užtikrinti su FIX pH 5,5 stabilizatoriumi. Ypač rekomenduotina naudoti, jei viename purkštuve maišote ne vieną augalų priežiūros priemonę. 

Užtikrinsite stabilų purškiamo tirpalo pH (ruošimo ir naudojimo metu) – padidinsite pesticidų ir trąšų efektyvumą! FIX pH 5,5 stabilizatorių įsigykite čia: FIX pH 5,5 


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.