+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Feromonas sodiniui grambuoliukui – grikinukui (Phyllopertha horticola), Pherozzip, 1 vnt
Feromonas sodiniui grambuoliukui – grikinukui (Phyllopertha horticola), Pherozzip, 1 vntFeromonas sodiniui grambuoliukui – grikinukui (Phyllopertha horticola), Pherozzip, 1 vnt

Feromonas sodiniui grambuoliukui – grikinukui (Phyllopertha horticola), Pherozzip, 1 vnt

Prekės kodas: 3005900
Vnt. kaina:8,99 €

Feromoninis masalas skirtas sodinio grambuoliuko - grikinuko pritraukimui, sugavimui ir gausumo nustatymui.Feromonas BE GAUDYKLĖS, įsigykite čia: Pherozzip barjerinė grambuolių gaudyklė

Naudojimo instrukcijos

Pherozzip

Feromonas – sodinis grambuoliuokas – grikinukas (Phyllopertha horticola)


Skirtas sodinio grambuoliuko - grikinuko pritraukimui, sugavimui ir gausumo nustatymui.

  • Nekenksmingas aplinkai,
  • Skirtas tik vienai kenkėjo rūšiai,
  • Veikia iki 6 savaičių.


VEIKIMAS

Kuomet vabzdžiai pradeda skraidyti, feromoninės gaudyklės privilioja vabzdžių patinėlius. Patekę į gaudyklę, jie daugiau nebegali iš ten ištrūkti. Patelės lieka neapvaisintos, dėl ko mažėja šių kenkėjų populiacija. 

Feromonai nepavojingi žmonėms, gyvūnams, paukščiams, nenuodingi aplinkai.


PAŽEIDIMAI

Lapuose išgraužtos stambios, netaisyklingos formos ertmės. Vabalai augalus žaloja naktį – graužia obelų, vyšnių, aviečių, gervuogių, erškėčių, dekoratyvinių augalų ir kt. lapus, pradedant nuo kraštų, lapuočių žiedus, jaunus vaisius. 

Patelės kiaušinėlius deda dirvoje krūvelėmis po 25-30, ties augalų šaknimis 10-15 cm gylyje. Lervos stambios, C raidės formos – dirvoje gyvena 3-4 metus – minta augalų šaknimis, todėl padaro didžiąją dalį žalos. Lervas rekomenduojame kontroliuoti nematodais. Per metus išsivysto viena generacija.


NAUDOJIMAS

  • Pherozzip barjerines gaudykles (parduodamos atskirai) su feromonu kabinkite gegužės mėn. pradžioje (prieš suaugėlių atsiradimą) ir tęskite iki rugsėjo mėn. 
  • Nelieskite plikomis rankomis, išimkite feromoninį masalą iš pakuotės ir įdėkite į barjerinę vabzdžių gaudyklę. Masalo pakuotę iš karto pašalinkite iš vabzdžių stebėjimo zonos. Nenuimkite dangtelio, kuris yra ant masalo kapsulės. 
  • Gaudyklę kabinkite 2 metrų aukštyje, atviroje vietoje (naudojant atraminius stulpelius), kad augmenija netrukdytų vabalo patekimui į gaudyklę. Reguliariai tikrinkite gaudykles. Feromoninį masalą keiskite kas 6 savaites. 
  • Rekomenduojama: 1 -2 gaudyklė/ ha. Naudojant daugiau gaudyklių – kenkėjų skaičius didėja. 
  • Feromonas veiksmingiausias 6 sav., vėliau jo efektyvumas palaipsniui mažėja.


Plačiau apie feromonus skaitykite čia.

Dirvoje esančių grambuolių lervų kontrolei rekomenduojame naudoti biologinę priemonę – NEMATODUS.


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktąMūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.