+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Feromonas Žirniniui vaisėdžiui (Cydia nigricana), MAXI pak. (kaina nurodyta 1 vnt)
Feromonas Žirniniui vaisėdžiui (Cydia nigricana), MAXI pak. (kaina nurodyta 1 vnt)Feromonas Žirniniui vaisėdžiui (Cydia nigricana), MAXI pak. (kaina nurodyta 1 vnt)Feromonas Žirniniui vaisėdžiui (Cydia nigricana), MAXI pak. (kaina nurodyta 1 vnt)

Feromonas Žirniniui vaisėdžiui (Cydia nigricana), MAXI pak. (kaina nurodyta 1 vnt)

Prekės kodas: 3005858
Vnt. kaina:5,19 €

Feromonas skirtas žirninio vaisėdžio pritraukimui, sugavimui ir gausumo nustatymui.Nurodyta kaina vienos pakuotės. MAXI pakuotėje yra 8 vnt.Feromonas BE GAUDYKLĖS, įsigykite čia:PHEROZZIP TRIKAMPĖ VABZDŽIŲ – KENKĖJŲ GAUDYKLĖ DELTAPHEROZZIP DAUGKARTINĖ VABZDŽIŲ – KENKĖJŲ GAUDYKLĖ

Naudojimo instrukcijos

Feromonas – žirninis vaisėdis (Cydia nigricana)

Skirtas žirninio vaisėdžio pritraukimui, sugavimui ir gausumo nustatymui.


  • Nekenksmingas aplinkai, 
  • Skirtas tik vienai kenkėjo rūšiai,
  • Veikia iki 6 savaičių.


VEIKIMAS

Privilioja vabzdžių patinėlius į gaudykles ir patelės lieka neapvaisintos, dėl ko mažėja šių kenkėjų populiacija. Feromonai nepavojingi žmonėms, gyvūnams, paukščiams, nenuodingi aplinkai.


PAŽEIDIMAI

Drugiai kiaušinėlius deda ant žirnių lapų, stiebų, žiedų, ankščių. Vikšrai įsigraužia į žirnių ankštis ir apgraužia grūdų paviršių, padarydami juose netaisyklingos formos skylutes. Gali būti pažeidžiami visi žirnių grūdai, susiformavę ankštyje. Dažniausiai vienoje ankštyje būna vienas vikšras – jo fazė trunka apie 3 savaites. Užaugęs ir pasimaitinęs vikšras išgraužia ankštyje skylutę ir tokiu būdu išlenda iš jos nusileisdamas žemėn, kur ir ruošiasi žiemoti.


NAUDOJIMAS

  • Pherozzip gaudyklės (parduodama atskirai) su feromonu kabinamos darže, virš augalų gegužės mėn. pabaigoje. Gaudyklėse pasirodžius kenkėjams, imkitės papildomų augalų apsaugos priemonių.
  • Vabzdžiai pradeda skraidyti nuo gegužės mėn. pabaigos iki birželio mėn. pabaigos.
  • Priklausomai nuo oro sąlygų, sėjos laiko, veislės, gali skirtis žirnių išsivystymo intensyvumas ir vabzdžių skraidymo laikotarpis. Per metus išsivysto viena šio vabzdžio generacija.
  • Naudojant daugiau gaudyklių – kenkėjų sugavimo skaičius didėja.
  • Pastebėjus didelį kenkėjų antplūdį – imkitės augalų apsaugos priemonių.


DĖMESIO: Feromonas BE GAUDYKLĖS – pirkti spauskite čia:

PHEROZZIP TRIKAMPĖ VABZDŽIŲ – KENKĖJŲ GAUDYKLĖ DELTA

PHEROZZIP DAUGKARTINĖ VABZDŽIŲ – KENKĖJŲ GAUDYKLĖ


PASTABA: Sprendimai dėl pesticidų naudojimo neturėtų būti priimami remiantis vien gaudyklių duomenimis. Reikėtų atsižvelgti į klimato ir biologinius aspektus!

Feromono geriausia veikimo trukmė – 4 - 6 sav., vėliau jo efektyvumas palaipsniui mažėja, todėl pakeiskite nauju.

Žirninis vaisėdis žiemoja žemėje, todėl gruntą tiek prieš sėją, tiek po sėjos rekomenduojame laistyti Recharge augalų priežiūros priemonę.


Plačiau apie feromonus skaitykite čia.


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.