+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Mauzer grūdai, 1 kg, pelių ir žiurkių naikinimui
Mauzer grūdai, 1 kg, pelių ir žiurkių naikinimui

Mauzer grūdai, 1 kg, pelių ir žiurkių naikinimui

Prekės kodas: 3005761
Vnt. kaina:4,79 €

Grūdai pelių ir žiurkių naikinimui. PRODUKTAS SKIRTAS TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI.

Naudojimo instrukcijos

Paruoštas naudoti masalas žiurkių ir pelių skaičiui kontroliuoti, labiausiai tinka naudoti viduje ir lauke aplink pastatus nesugadinamose ir saugiose masalo dėžutėse. Jei vieta drėgna, naudojama pasta, jei sausa – grūdai.


Prisivaišinę nuodų, graužikai nugaišta po 4-6 parų. Jie nepadvesia kur nors neprieinamose žmogui vietose, nes nuodai veikia taip, kad graužikų viduje prasideda vidinis kraujavimas, gaminasi anglies dioksidas ir ima trūkti deguonies. Todėl žiurkės ar pelės eina į atvirą patalpos vietą, arba sprunka lauk. Jei graužikai nors kartą paragavo nuodų, antrą kartą ėsti nebereikės - nuodai suveiks nuo vienkartinės dozės. Pelės, o ypač žiurkės, turi gerą uoslę, todėl Mauzer nuodai jas labai vilioja - kvepia vanile, sausainiais.


NAUDOJIMAS

  • Išdėliokite masalą kur graužikų aktyvumas yra didžiausias, ant judėjimo takų, kur pastebėti ekskrementai, lizduose ar netoli jų, urvuose, takuose ir graužikų maitinimosi vietose. Masalą išdėliokite visame paplitimo plote.
  • Graužikų masalą būtina įdėti į saugias masalui skirtas talpinti dėžutes. 
  • Jei įmanoma masalo dėžutes pritvirtinkite prie žemės ar kitų statinių. Išdėliokite masalo dėžutes su grūdais tokiose vietose, kad nepasiektų vaikai, paukščiai, naminiai gyvūnai, gyvuliai ar kiti gyvūnai.
  • Tikrindami masalo dėžutes, suraskite ir pašalinkite kritusius graužikus. Pašalinkite kritusius graužikus laikantis LR Atliekų tvarkymo įstatymo ir kitų teisės aktų.


Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.
      ATSARGIAI

Gali pakenkti organams (kraujui), jeigu medžiaga veikia ilgai arba kartotinai.

Sudėtyje yra 1,2 - benzisothiazol-3(2H)-one (BIT). Gali sukelti alerginę reakciją.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.