+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Rinkinys augalų priežiūrai ERKĖ
Rinkinys augalų priežiūrai ERKĖRinkinys augalų priežiūrai ERKĖRinkinys augalų priežiūrai ERKĖRinkinys augalų priežiūrai ERKĖ

Rinkinys augalų priežiūrai ERKĖ

Vnt. kaina:9,66 €

Rinkinys kenkėjų fizinėms funkcijoms blokuoti. Padidina natūralų augalų atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams.

Naudojimo instrukcijos

Drekkar ir Selectyc X rekomenduojama naudoti kartu dėl stipresnio mechaninio poveikio kenkėjų fizinėms funkcijoms blokuoti.


Drekkar

Registruotas EKOLOGINIAMS ŪKIAMS

DREKKAR papildytas magnolijinių šeimos augalų ekstraktu, greitai įsisavinamas ir prasiskverbia į augalus (translaminarinis poveikis), veiksmingai apsaugo nuo  Zn stokos, todėl sukuriamas natūralus augalų atsparumas nepalankiems aplinkos veiksniams. DREKKAR rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: lapų įtrūkimai, skylės, dechromavimas (rudos, geltonos, rausvos ar pilkos dėmės), susukimas, susiraukšlėjimas.

Ypač tinkamas vaismedžiams, uogakrūmiams, lauko ir šiltnamio daržovėms.


PRIVALUMAI

 • Nesukelia pripratimo
 • Greitai įsisavinamas ir prasiskverbia į augalus 
 • Augalai tampa nepatrauklūs simptomų sukėlėjams
 • Galima maišyti su daugeliu produktų, trąšomis
 • Produktas stabilus, todėl galima purkšti esant aukštai oro temperatūrai

Daugiau skaitykite čia: Drekkar


Selectyc X

Produkto sudėtyje yra augalinių ekstraktų, Mn ir Zn chelatų bei paviršiaus aktyviųjų medžiagų, kurios palengvina šių elementų įsisavinimą ir prasiskverbimą į augalus, apsaugo nuo jų trūkumo, didina natūralų augalų atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams.

Selectyc X rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: lapų įtrūkimai, skylės, dechromavimas (rudos, geltonos, rausvos ar pilkos dėmės), susukimas, susiraukšlėjimas.

Selectyc X taip pat naudojamas kaip ploviklis, siekiant nuplauti lipčių nuo lapų ir vaisių. Lapai be lipčiaus efektyviau vykdo fotosintezę, todėl didėja derlingumas. Produktas pilnai biologiškai suskyla.

Ypač tinkamas vaismedžių, uoginių augalų, lauko ir šiltnamio daržovių apdorojimui.


PRIVALUMAI

 • Nesukelia pripratimo.
 • Pilnai biologiškai suskyla.
 • Gaivaus ir malonaus kvapo.
 • Veikia kaip valiklis: nuvalo lipčių, todėl augalai geriau vykdo fotosintezę ir didėja derlingumas, užkertamas kelias apnašų plitimui.
 • Dėl sudėtyje esančio ekstrakto susidaro „skydo efektas", kuris sumažina kenkėjų atakas ir jų daromą žalą augalams.
 • Selectyc X sudėtyje esanti amino rūgštis - lizinas transformuojasi augale į alkaloidą, kuris yra natūralus gynybinis augalo junginys.

Daugiau skaitykite čia: Selectyc X


Rekomenduojame kartu naudoti paviršiaus aktyviąją medžiagą, kuri pagerins augalų apsaugos priemonių, mikroelementų ir kitų produktų pasisavinimą ir padengimą ant augalų. Paviršiaus aktyviąją medžiagą įsigyti galite čia: LIP TOP GOLD

Maišydami purkštuve augalų apsaugos ir  priežiūros priemones, nepamirškite stabilizuoti tirpalo pH! Tai svarbu dėl galimų nuosėdų susidarymo ir tirpalo efektyvumo. Priemonių efektyvumas mažėja, kai jos naudojamos tirpaluose su šarminiu vandeniu (pH>7). Vandens pH privalo būti 5,5. Tokį vandens rūgštingumą galite užtikrinti su FIX pH 5,5 stabilizatoriumi. Ypač rekomenduotina naudoti, jei viename purkštuve maišote ne vieną augalų priežiūros priemonę. 

Užtikrinsite stabilų purškiamo tirpalo pH (ruošimo ir naudojimo metu) – padidinsite priemonių efektyvumą! FIX pH 5,5 stabilizatorių įsigykite čia: FIX pH 5,5 


SVARBU: laikykitės tirpalo ruošimo eiliškumo, kuris pavaizduotas prisegtoje skaidrėje. SVARBU! Neviršykite purškimo normos 1 arui.


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.